ارزانترین ماشین با کیفیت ایران در سال ۱۴۰۰

25 شهریور 1400 اخبار خودرویی 12502 بازدید ثبت دیدگاه تاریخ به روز رسانی 25 شهریور 400

داشتن خودرو شخصی مزایای بسیاری دارد، از کاهش هزینه‌های جانبی کرایه وسایل حمل و نقل عمومی، آژانس تلفنی و تاکسی‌های اینترنتی گرفته تا بهبود سطح معیشت دو سالی هم هست که کرونا دستش را روی گلوی مردم جهان گذاشته است و محققان تاکید می‌کنند بر حفظ فاصله اجتماعی و پرهیز از اجتماعات در چنین شرایطی خرید اقساطی خودرو یک نیاز ضروری است تا هم‌چنان مردم بتوانند در محل کار حاضر شوند و ریسک ابتلا به کرونا را کاهش دهند.

از طرفی شرایط اقتصادی بسیاری از هم‌وطنان ما اجازه خرید نقدی را نمی‌دهد، لذا ناگزیرند تا تصمیم‌های مالی بزرگ را به شکل اقساطی پیگیری کنند. از طرف دیگر یافتن ارزان‌ترین خودرو بسیار حائز اهمیت است، تا کارمندان و کارگران با توجه به درآمد‌های اندکشان، زیر بار اقساط سنگین نروند و فشار مالی مضاعفی به خانواده‌شان تحمیل نشود‌. به همین سبب از طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو، سایپا و دیگر شرکت‌های خودرو ساز وطنی استقبال گسترده‌ای می‌شود.

آیا خرید خودرو ارزان قیمت منطقی است؟

پیش از آن‌که به معرفی ارزان‌ترین ماشین‌های ایرانی در سال ۱۴۰۰بپردازیم، بهتر است مقدمه‌ای را بیان کنیم. شما هم این ضرب‌المثل را شنیده‌اید که "هیچ ارزانی بی‌حکمت نیست!" این عبارت وقتی کاربرد دارد که کالای ارزان، دچار ایرادات متعددی باشد که از ارزش آن بکاهد. حال می‌‌خواهیم به این مساله بپردازیم که آیا برای خرید خودرو نیز اگر سراغ ارزان‌ترین گزینه برویم، ضرر می‌کنیم یا خیر؟!

خب واقعیت ماجرا این است که هر چیزی یک قیمت واقعی تمام شده دارد، خودرو هم همین‌طور. یعنی وقتی شما در طرح‌های فروش اقساطی سایپا ، ایران خودرو و دیگر کارخانه‌های تولید ماشین که از سوی همین کمپانی‌ها و یا مراکز معتبر عرضه خودرو، شرکت می‌کنید، قیمت خودرو با توجه به هزینه  تجهیزات، قطعات، دانش فنی، عوامل انسانی، موارد پیش‌بینی نشده و سود منطقی، تعیین می‌شود.

اما اگر قصد خرید اقساطی خودرو از برخی شرکت‌های سودجو کنید، مجبورید بهایی اضافه‌تر برای خودرویی که ارزش واقعی آن بسیار کمتر است، پرداخت کنید.

خب آیا در چنین شرایط هم ضرب المثل "هیچ ارزانی بی حکمت نیست"، کاربرد دارد؟ مسلما خیر!

بنابراین بهتر است صفر و صدی به ماجرا نگاه نکنید، بلکه پیش از شرکت در طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو، سایپا و دیگر شرکت‌های خودروساز که از سوی مراکز معتبر ارائه می‌شود، با در نظر گرفتن شرایط یک خودرو باکیفیت، ارزان‌ترین ماشین را انتخاب کنید.

خودرو ارزان قیمت باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

درست است که همه ما با مشکلات افتصادی ریز و درشتی دست و پنجه نرم می‌کنیم و همیشه گزینه‌های ارزان، انتخاب مناسب‌تری برای ما خواهند بود، اما نباید کیفیت را فدای قیمت کنیم.

به عبارتی اگر قرار باشد به‌جای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو و دیگر شرکت‌های خودروساز وطنی به سراغ برخی خودروهای بی‌کیفیت چینی برویم، فقط به این بهانه که قیمت ارزان‌تری دارند، یک اشتباه بزرگ مالی را رقم زده‌ایم؛ چراکه مجبور خواهیم بود چند برابر قیمت اصلی خودرو برای تعمیر و رفع نواقص آن هزینه کنیم و در نهایت به سبب مستهلک شدن زود هنگام خودروهای بی‌کیفیت، هم ماشین را از دست می‌دهیم و هم سرمایه را.

بنابراین بهترین گزینه پیش روی ما، خودروهای وطنی است که در طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، بهمن موتور و دیگر خودروسازان وطنی عرضه می‌شوند.

بهترین خودرو ارزان‌قیمت، خودرویی است که از نظر فنی و کیفیت ساخت، ایمنی، مصرف سوخت و تجهیزات رفاهی در وضعیت مطلوبی باشد و در محدوده قیمتی مناسبی قرار گرفته باشد، در غیر این صورت، خرید آن منطقی نیست.

ارزان ترین ماشین ایران خودرو در سال ۱۴۰۰

اگر بخواهیم به کیفیت و قیمت مناسب در کنار هم بپردازیم، باید به سراغ تولیدات اولین و بزرگترین خودروساز ایران برویم. بله! درست حدس زدید. منظور ما تولیدات پر طرفدار شرکت ایران خودرو است. شرکتی که همواره از برنامه‌های عرضه ماشین‌های تولیدی‌اش موسوم به فروش اقساطی ایران خودرو استقبال چشمگیری می‌شود. در ادامه به ارزان‌ترین خودروهای تولید این شرکت می‌پردازیم:

  •  

    پژو ۴۰۵SLX

پژو 405

پژو که اصالتا فرانسوی است در تمام چند دهه‌ای که به ایران قدم گذاشته جزو پر طرفدارترین خودروهای ایرانی بوده است. اگر بخواهیم با توجه به مشخصات فنی،  ایمنی، مصرف سوخت و فضای کابین، ارزان‌ترین خودرو ایران در سال ۱۴۰۰ را معرفی کنیم، قطعا یکی از گزینه‌های ما پژو ۴۰۵ SLX خواهد بود.

با شرکت در طرح‌ فروش اقساطی ایران خودرو از سوی مراکز معتبر برای خرید ۴۰۵ اس ال ایکس، صاحب خودرویی می‌شوید که مجهز به یک پیشرانه TU5 است که معروف به کم مصرفی، پرقدرت بودن و استهلاک دیر هنگام است. بنابراین نه تنها قیمت این خودرو  نسبت به رقبایش با توان فنی یکسان بهتر است، بلکه تا مدت‌ها هزینه جانبی آنچنانی هم روی دست شما نخواهد گذاشت.

  • پژو ۲۰۶ تیپ ۲

پژو 206

دومین خودرو با کیفیت و ارزان قیمت که می‌توانید در قالب طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو از مراکز معتبر خریداری نمایید باز هم از خانواده پرطرفدار پژوهاست.

پژو ۲۰۶ که به سبب ظاهر جذابش، سال‌هاست علاقمندان بسیاری دارد یکی از کم‌خرج‌ترین، فنی‌ترین و ایمن‌ترین خودروهای تولید داخل است که در محدوده قیمتی مناسبی قرار دارد‌.

هم‌چنین این خودرو همواره یک بازار دست دوم پر رونق دارد که سبب می‌شود بدون دغدغه برای خرید آن اقدام کنید.

ارزان ترین خودرو ایرانی در سال ۱۴۰۰ را از سایا خودرو بخواهید

در شرایطی که مدت‌هاست طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو از سوی ابن شرکت خودروساز، ارائه نمی‌شود، مجموعه معتبر و خوشنامی مانند سایا خودرو برای جبران این خلا دست به کار شده و اقدام به عرضه اقساطی ارزان‌ترین خودروهای ایرانی در سال ۱۴۰۰ با شرایط ویژه نموده است.

در قالب طرح‌های سایا خودرو شما می‌توانید، خودروهای باکیفیت ایران خودرو را با قیمتی ارزان و واقعی، با حداقل پیش‌پرداخت و یا حتی بدون پیش‌پرداخت، بدون ارائه چک و معرفی ضامن با تحویل فوری و امتیاز ثبت سند به نام خریدار به صورت اقساطی خریداری نمایید.

در طرح فروش اقساطی ایران خودرو که از سوی سایا خودرو عرضه شده است، تمامی تولیدات این شرکت خودروساز گنجانده شده و ارزان‌ترین خودروهای تولیدی این کارخانه یعنی پژو ۴۰۵ اس ال ایکس و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز با شرایطی استثنایی به فروش می‌رسد.

کلام آخر

فراموش نکنید که خرید ارزان‌ترین خودرو ایرانی اگر در کنار کیفیت ساخت و ویژگی‌های مطلوب ایمنی و رفاهی نباشد، هیچ ارزشی نخواهد داشت. با کیفیت‌ترین و ارزان قیمت‌ترین خودروهای وطنی را می‌توانید در قالب طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو از سایا خودرو بخواهید.

ارزان ترین خودرو

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه خودروها تشخیص رنگ خودرو همه برندها