بهترین سایت رنت خودرو

26 خرداد 1400 اخبار خودرویی 604 بازدید ثبت دیدگاه تاریخ به روز رسانی 26 خرداد 400

در طی سالیان اخیر و با گسترش امکانات حمل و نقل عمومی بسیاری از افراد برای رفتن به سفرهای سیاحتی و کاری به جای سفر با ماشین‌ها و خودروهای شخصی رو به اجاره خودرو از مؤسسات کرایه اتومبیل آورده‌اند. اجاره خودرو در شهرهای مختلف توسط مؤسسات تحت عنوان بنگاه کرایه اتومبیل صورت می‌گیرد. این بنگاه‌ها با در اختیار داشتن چندین ماشین به روز و مطمئن و امکاناتی چون سفر با راننده و یا در اختیار قرار دادن ماشین به تنهایی در اختیار مراجعه‌کنندگان اقدام به فراهم آوردن یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر مسافر در شهر مبدا یعنی ماشین و وسیله‌ای برای جابجایی می‌کنند.

اجاره‌ی خودرو در کیش و شهرهای گوناگون به علل مختلفی اتفاق می‌افتد؛ اما اجاره خودرو در کیش در اغلب مواقع برای گردشگری و دسترسی به مناطق گردشگری یا تجاری جهت انجام دادن خرید است. سابقه اجاره خودرو در کیش به مدت‌ها پیش باز می‌گردد و مدت زمان طولانی‌تری نسبت به فراگیر شدن این عمل در مراکز دیگر استان‌ها، اجاره خودرو در کیش به صورت فراگیر اتفاق می‌افتاده است. کرایه خودرو در کیش یا هر مکان و شهر دیگری مزایای بسیاری را به همراه دارد. این مزایا را می‌توان در واقع ویژگی‌های یک شرکت رنت خودرو در کیش یا اقصی نقاط کشور دانست. چرا که وجود این ویژگی‌ها در روند کاری یک مؤسسه موجب بهتر شدن روند اجاره خودرو می‌شود. این مزایا یا ویژگی‌های مختص بهترین مؤسسات اجاره خودرو تعدد بسیاری دارند اما به طور خلاصه جمله‌ی این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

قیمت مقرون به صرفه

همان طور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی که هر عمل افراد را تحت الشعاع قرار می‌دهد بحث هزینه‌ها است. البته بحث کیفیت کار نیز بحثی کاملاً اساسی و حائز اهمیت است. اما مقصود از قیمت مقرون به صرفه در نظر گرفتن بهترین و مناسب‌ترین قیمت در برابر بالاترین و بهترین حد کیفیت ممکن است. کرایه ماشین در کیش با توجه به بالا بودن هزینه‌های استفاده از لوازم نقلیه و حمل و نقل عمومی تحت هر شرایطی کاملاً به صرفه و به نفع فرد مسافر یا گردشگر است.

با این حال مؤسسات رنت خودرو در کیش جهت بالاتر رفتن کیفیت کار خود و کسب محبوبیت در میان مراجعه کنندگان، سعی می‌کنند از قیمت اجاره‌ی خود کاسته و بر کیفیت بیفزایند. در نتیجه‌ی این توضیحات می‌توان گفت صرفه جویی در هزینه‌ها، دستاورد شخص اجاره کننده خودرو و بالا رفتن میزان محبوبیت یا متقاضی استفاده از خدمات، دستاورد مؤسسه اجاره ماشین است. در اصل معامله‌ای دو سر سود خواهد بود. در واقع مؤسس یا مدیر مجموعه‌ی اجاره دهنده‌ی خودرو تصمیم می‌گیرد برای نفع و سود دو طرفه، قیمت متناسب و مقرون به صرفه‌ای را برای ارائه خدمات خود در نظر بگیرد.

تنوع خودروها

معمولاً اجاره خودرو در کیش محدود به مدل‌های خارجی و‌ لوکس است. اما این محدودیت کل گستره‌ی خودروهای موجود برای اجاره خودرو در شهر زیبای کیش را شامل نمی‌شود ولو این که خود ماشین‌های خارجی نیز انواع گوناگونی دارند و ممکن است هر یک از این مدل‌ها اگر چه از نگاه عده‌ای زیبا و کاملاً مورد پسند باشند، از نگاه گروه دیگری ماشین‌های نامناسب یا بی‌کیفیت باشند. یک مؤسسه یا رنت اجاره دهنده‌ی خودرو می‌بایست تعداد زیادی از انواع مختلف ماشین‌ها با مدل‌ها و قیمت‌های متفاوت را دارا باشد تا هر فرد با توجه به بودجه، سلیقه‌ی خاص خود، دلیل اجاره، نوع رانندگی و .... مدل متناسب خود را انتخاب کند. هر چه مدل ماشین‌ها بالاتر برود، استهلاک نیز بالاتر رفته و قیمت اجاره را بالاتر می‌برد. لازم است مدل‌های متوسط نیز در مجموعه انتخابی حضور داشته باشند تا همه‌ی انواع مراجعه کنندگان قادر به استفاده از خدمات مجموعه منتخب خود باشند.

گستردگی زمانی خدمات

هنگامی که شخصی به یک مکان گردشگری همچون جزیره‌ی زیبای کیش مراجعه می‌کند، با انبوهی از مکان‌های تاریخی، دیدنی و گردشگری مواجه می‌شود. گشت و گذار کردن در همه‌ی این مکان‌ها یا رفتن به مکان‌های انتخابی با توجه به سلیقه گردشگر و همراهانش دارد. از این رو مدت زمان استقرار افراد مختلف ممکن است با هم متفاوت باشد. مؤسسه اجاره خودرو در کیش، جهت تطابق یافتن با شرایط همه‌ی گردشگران لازم است شرایط اجاره ماشین‌های موجود را از چند ساعت تا چندین روز افزایش دهد.

امکان اجاره خودرو با راننده

حضور یک‌ راننده گاهی بسیاری از مزایا را به صورت یک‌جا به همراه خواهد داشت. بسیاری از افراد به صورت گروهی و همراه با چند نفر دیگر اقدام به مسافرت می‌کنند و قصدشان از نیاورردن خودروی شخصی و استفاده از ناوگان‌های مسافربری عمومی، همراه بودن با همراهان و لذت از سفر است. این مسئله تنها محدود به جاده‌های رساننده به مقصد باقی نمانده و همه‌ی افراد در سفر در گردش‌های داخلی هم به کنار هم ماندن علاقمندند، خصوصاً در مکانی همچون جزیره کیش که قدم به قدم زیبایی و آثار دیدنی وجود دارد.

اجاره خودرو

در این هنگام مسافرین قصد اجاره خودرو در کیش با حضور یک راننده زبده را خواهند داشت. از طرف دیگر حضور یک راننده زبده و بومی علاوه بر این که بسیاری از خطرات را به دلیل راه بلد بودن کسی که وظیفه‌ی راندن ماشین را بر عهده دارد دفع می‌کند. از دردسرهای گم کردن راه و پیدا نکردن بهترین مسیر برای رسیدن به مقصد می‌کاهد چرا که راننده‌های بومی همیشه بهترین، زیباترین، کم خطرترین و نزدیک‌ترین مسیرها را برای رساندن مسافرین بر می‌گزینند. همچنین اگر ناگهان مسافرین مجتمع‌های تجاری یا مکان‌های دیدنی خاصی را از قلم انداخته یا بلد نباشند راننده به طور قطع اقدام به یادآوری خواهد نمود.

با توجه به این موارد، راننده‌های مؤسسه‌های اجاره خودرو در کیش و سایر شهرها در واقع در هیبت یک تور لیدر نیز ظاهر خواهند شد و در نتیجه پرداخت مختصر هزینه‌ی مضاف بر هزینه‌ی اصلی، مزایا و فواید بسیاری را به عهده داشت. مازاد بر همه‌ی موارد گفته شده، سلب مسئولیت سالم نگهداشتن ماشین و کاهش بار روانی لازم جهت امانت داری نیز از دیگر فواید و کارآیی‌های اجاره خودرو همراه با حضور یک راننده است که نمی‌توان نادیده‌اش گرفت.

توجه به روند قانونی

هر مؤسسه اجاره‌ی خودرویی با توجه به شرایط خود، قوانین بسیاری را وضع می‌کند که با سایر مؤسسات مشغول در این حوزه متفاوت است. اما برخی موارد قابل تعمیم به تمامی مؤسسات بوده و لازم است جهت پیروی از قوانین اتاق اصناف رسته‌ی خود به آن پایبند باشند. هنگامی که یکی از این مؤسسات اجاره خودرو در کیش و دیگر شهرهای کشور خصوصاً تهران، اقدام به بررسی کامل مدارک و ... می‌کند نشان از آن دارد که پیش و پس از عقد قرار داد اجاره‌ی اتومبیل به حقوق افراد پایبند خواهد بود.

مهم‌ترین اعمال روند قانونی اجاره خودرو در کیش و به طور کلی در اقصی نقاط کشور عبارتند از:

  • بررسی داشتن گواهی نامه معتبر و مدت‌دار در صورت عدم حضور راننده‌ی شرکت
  • بررسی بیمه نامه و چک کردن تاریخ اعتبار بیمه ماشین
  • تضمین سلامت فنی، کیفی و ظاهری خودرو توسط یک شخص متبحر
  • دریافت گواهی سلامت جسمی و روانی فرد متقاضی اجاره خودرو
  • دریافت و ارائه کارت ماشین و ......

دریافت هزینه‌ی خودرو‌های اجاره داده شده هم روند خاص خود را دارا است. اول از همه باید بدانید اغلب مؤسسه‌های اجاره خودرو در کیش، هزینه‌ی مشخص شده را در ابتدای امر از فرد دریافت می‌کنند. البته این امر تنها مختص کرایه خودرو در کیش نبوده و همه‌ جای کشور و حتی در دنیا، روال کاری به همین صورت است. اما نکته‌ای که در این باره از اهمیت بالایی برخوردار است و باید از آن مطلع باشید این است که علاوه بر پرداخت هزینه‌ی اجاره ماشین، فرد اجاره کننده ملزم است تا کارت بانکی دارای مقادیر مشخصی پول یا چک را در اختیار واحد امور مالی رنت اجاره خودرو در کیش قرار دهد تا در صورت بروز مشکل، صاحب خودرو از پرداخت شدن به موقع خسارت خود اطمینان داشته باشد.

اجاره خودرو

کارت بانکی به همراه کارت شناسایی یا سند تضمین کننده‌ی بازگشت خودرو به مؤسسه، در اختیار مؤسسه باقی می‌مانند و پس از تحویل سوئیچ و خودرو مجدداً هر دو به صاحب آن باز گردانده خواهند شد.

وجود یک‌ ساختمان دو جانبه جهت تأسیس بخش اداری و پارکینگ ماشین‌ها، پایبند بودن به کار گروهی جهت افزایش کیفیت خدمات با در نظر گرفتن مسئولان مختلف جهت انجام اعمال هر بخش مثل حسابدار، مدیر فنی، اپراتور، واحد پشتیبانی، ارائه خدمات در کمترین زمان جهت صرفه جویی در وقت، توجه به تمیزی و ظاهری زیبایی خودروها، امانت‌داری و کوشا بودن در حفظ کامل مدارکی که به صورت تضمین و امانی در اختیار دارد، استفاده از بهترین پرسنل و زبده‌ترین کارکنان، احترام به حقوق مشتری، به روز کردن خودروها در صورت آپدیت مدل‌های قبلی توسط کمپانی‌های خودرو سازی و .... را می‌توان از دیگر عوامل مؤثر بر ارجح بودن یک مؤسسه اجاره خودرو در کیش و دیگر نقاط جهان دانست.

اگر شما هم به دنبال یک مؤسسه خوب جهت کرایه خودرو در کیش هستید اما تاکنون به آن دستیابی نداشته‌اید پیشنهاد ما به شما مراجعه به با مارکت نوید است. مارکت نوید یک سوپر مارکت و فروشگاه خوار و بار آنلاین است که جهت رفاه حال مشتریان، محدوده فعالیت خود را به توزیع لوازم مورد نیاز روزانه محدود نکرده و بسیاری از لوازم آرایشی و بهداشتی، خدمات اجاره خودرو، فروش لوازم الکتریکی، عرضه لوازم الکترونیکی و .... را نیز در لیست خدمات خود جای داده است.
قیمت مقرون به صرفه، تضمین کیفیت و اصالت کالا، تخفیف‌های ویژه، ارسال سریع، داشتن گروه پشتیبانی و ... را می‌توان از ویژگی‌های ارزنده این مجموعه در نظر گرفت. شما می‌توانید با مراجعه به نشانی الکترونیکی  https://www.marketnavid.com  و ورود به وبسایت مجموعه فروشگاهی مارکت نوید، از انواع ماشین‌ها و محصولات موجود دیدن فرمایید و جهت خرید، اجاره، کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات، تخفیف‌ها و .... اقدام نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه خودروها تشخیص رنگ خودرو همه برندها