فروش گیربکس اتوماتیک استوک و نو

16 آبان 1400 اخبار خودرویی 1342 بازدید ثبت دیدگاه تاریخ به روز رسانی 16 آبان 400

امروزه با حضور بیشتر خودروهای خارجی چون بنز و بی ام و، هیوندا کیا، پژو و نیسان و لکسوس و... شاهد افزایش مراکز فروش گیربکس اتوماتیک هستیم. این مراکز با فروش انواع گیربکس اتوماتیک به ارائه‌‌‎ی خدمات متنوع به صاحبان این خودروها می‌‎پردازند. اما با وجود ازدیاد این مراکز بهتر است خریدران این محصول در تهیه‌‎ی گیربکس مد نظر خود نکات مهمی را در نظر گرفته و اطلاعات بیشتری در خصوص آن کسب کنند تا بتوانند بهترین برند و مدل را از میان تنوع بالای مراکز فروش گیربکس اتوماتیک تهیه کنند.

فروش گیربکس خودروهای مختلف

گیربکس‌‎ها یا همان جعبه دنده‎‌ها از جمله ابزارهای ارزشمندی هستند که با تعبیه شدن در خودرو انتقال نیروی محرکه‎‌ی تولید شده توسط موتور را به لاستیک امکان‌پذیر می‌‎سازند. این ابزار به اندازه‌‎ای مهم و ارزشمند است که یک فرد در وهله‌‎ی اول می‌‎بایست در نگهداری آن کوشش کرده و سپس در صورت خرابی به تعمیر اصولی و تخصصی و یا خرید اقدام نماید. نکته‎‌ی حائز اهمیتی که وجود دارد این است که در خرید و یا تعمیر این گیربکس‌‎ها حتماً نوع خودرو و گیربکس مورد نیاز آن باید توجه شود تا خریدی رضایت بخش و موفق اتفاق بیافتد.

  • گیربکس بنز؛ با توجه به لوکس بودن خودروی بنز و قیمت بالای این خودرو قطعات به کار رفته در آن نیز از قیمت بالایی برخوردار هستند. به گونه‌‎ای که برای خرید از مراکز فروش گیربکس اتومات نو و یا استوک می‌‎بایست به نسبت سایر خودروها قیمت بالاتری را پرداخت نمایید. پیشنهاد می‌کنیم که با توجه به قیمت بالای این گیربکس و حساسیتی که دارد در خرید آن حساسیت بیشتری به خرج داده و برای تعمیر نیز به سراغ مراکز تخصصی بروید تا به صورت کاملاً اصولی به تعمیر گیربکس پرداخته شود.
  • گیربکس بی ام و؛ از جمله نمونه‌‎های جعبه دنده‌‎های خودروهای بی ام و می‌توان به گیربکس اتوماتیک تیپ ترونیک، گیربکس DCT، گیربکس اتوماتیک DSG اشاره نماییم. هر یک از این گیربکس‌‎ها از عملکرد مخصوصی برخوردار بوده و مزیت‌‎های خاص خود را نیز به همراه دارند به گونه‌‎ای که در خرید هر یک از مراکز فروش گیربکس اتوماتیک و سایر لوازم گیربکس اتوماتیک می‌‎بایست به امکاناتی که دارند توجه شود تا متناسب این امکانات و نوع خودور، گیربکس مد نظر خود را انتخاب نمایند.
  • گیربکس نیسان؛ خرابی گیربکس در خودروی نیسان چیزی است که بسیار اتفاق می‌‎افتد. از این رو کلیه‌‎ی صاحبان این خودروها می‌‎بایست در خرید نوع گیربکس مد نظر خود و اصل بودن آن دقت فرمایند تا از گیربکس‌‎ خود در زمان طولانی‌‎تری استفاده کنند. همچنین توصیه می‌شود در صورت خرابی در شیر برقی، کمبود روغن گیربکس، سنسور سرعت گیربکس و... حتماً به مراکز فروش گیربکس اتوماتیک که مورد اطمینان هستند، مراجعه نمایید تا با تعمیر و یا خرید اصولی گیربکس مشکل به خوبی رفع شود.
  • گیربکس پژو؛ گیربکس‌های خودروی پژو از قدرت بسیار خوبی برخوردار بوده و به عنوان گیربکسی قابل اطمینان شناخته می‌شود. از جمله گیربکس‌‎های خودروی پژو می‌توان به AL4، EAT8، EAT6 اشاره نمود که بنا به نوع خودرو و سیستم آن می‌توان گیربکس مد نظر خود را از مراکز فروش گیربکس اتوماتیک تهیه نمود.
  • گیربکس خودروی هیوندای کیا؛ گروه خودروسازی کیا توانسته با ارائه‌‎ی گیربکس جدیدی به نام IVT تحولی در محصولات گیربکس CTV ایجاد کند. خودروسازان این برند با جایگزینی تسمه‎‌های زنجیری به جای تسمه‌‎ی CTV و  کاهش مصرف سوخت خودرو راندمان خودرو را افزایش دهند.
  • گیربکس خودروی لکسوس؛ لکسوس از جمله خودروهای پرطرفدار در ایران بوده که از کیفیت و قابلیت بالایی برخوردار است. اما به هر حال این خودرو نیز مانند هر خودروی دیگری ممکن است دچار فرسودگی در گیربکس شود و یا این که در اثر تصادفات یا سایر عوامل، مجبور به تهیه‌‎ی گیربکس جدید باشد که در این حالت می‌تواند با مراجعه به مراکز فروش گیربکس محصول مد نظر خود را به راحتی پیدا نماید.
فروش گیربکس اتوماتیک استوک و نو

نکاتی در خصوص خرید گیربکس

همان طور که در ابتدای متن نیز اشاره شد در خرید گیربکس نکات حائز اهمیتی وجود دارد که با در نظر گرفتن این نکات می‌توان محصولی با کیفیت‌‎تر و بهتر را تهیه نموده و سال‎‌های طولانی‌‎تری از آن استفاده نمود.

  • خرید از مراکز و فروشگاه‎‌های معتبر؛ با وجود تنوع بالای مراکز فروش گیربکس اتوماتیک متأسفانه ریسک خرید گیربکس بالاتر رفته و صاحبا خودرو نمی‌توانند از هر مرکز یا فروشگاهی گیربکس مد نظر خود را تهیه نمایند. زیرا از آنجایی که این اجناس معمولاً وارداتی هستند احتمال حضور اجناس تقلبی و قاچاق یا فاقد ضمانت نامه در آن‌‎ها زیاد بوده و و افراد بی‌اطلاعی که تخصصی در این امر ندارند ممکن است خیلی زود در دام فروشندگان سودجو گرفتار شده و با خرید کالای تقلبی منجر به ضرر مالی و یا ایجاد خرابی در دیگر قطعات و استهلاک آن‌‎ها خواهد شد.
  • گارانتی گیربکس؛ مسئله‌‎ی دیگری که در انتخاب یک مرکز خرید گیربکس و یا انتخاب خود محصول می‌‎بایست به آن دقت شود، فروش گیربکس اتومات با شش ماه ضمانت می‎‌باشد. در حقیقت خرید گیربکسی که فاقد هیچگونه ضمانت یا گارانتی باشد یک نوع ریسک محسوب خواهد شد. چرا که در صورت وجود هر گونه مشکل در گیربکس هیچ مرکزی پاسخگوی به نیاز شما نبوده و می‌‎بایست با پرداخت هزینه‌‎ی دیگر به خرید دوباره گیربکس و یا تعمیر گیربکس تازه خریداری شده بپردازید.
  • قیمت مناسب گیربکس؛ متأسفانه به دلیل آشفتگی بازار و نوساناتی که در قیمت فروش گیربکس اتوماتیک خودروهای خارجی و ایرانی وجود دارد نمی‌توان قیمت دقیقی را برای این محصول عنوان کرد. اما هر شخص در هنگام خرید گیربکس مد نظر خود می‌‎بایست با مراجعه‌‎ی حضوری یا اینترنتی به مراکز مختلف از قیمت دقیق آن اطلاع یافته و سپس مرکزی که مناسب‌‎ترین خدمات و بهترین قیمت را در حوزه‌‎ی فروش گیربکس اتواماتیک عرضه می‌کنند انتخاب نماید.

تعمیر گیربکس در مراکز فروش آن

بسیاری از مراکز فروش گیربکس اتوماتیک انواع خودروهای بنز و نیسان و لکسوس و... در کنار فروش محصولات خود به تعمیرات گیربکس نیز می‎‌پردازند. بنابراین با وجود چنین امکاناتی فرد می‌تواند به راحتی گیربکس مد نظر خود و یا لوازم مربوط به آن را از این مرکز تهیه کرده و در صورت وجود مشکل یا خرابی در آن تعمیر گیربکس را به کارکنان تخصصی این مراکز بسپارد. بنابراین توصیه می‌شود که حتماً در هنگام انتخاب مرکز فروش گیربکس به تنوع خدمات آن توجه نمایید تا بتوانید از خدمات پشتیبانی یا تعمیر گیربکس نیز استفاده کرده باشید.

فروش گیربکس اتوماتیک

خرید گیربکس استوک خودورهای خارجی و ایرانی

علاوه بر فروش گیربکس اتوماتیک اورجینال بسیاری از مراکز با در نظر گرفتن بودجه‌‎ی اقشار مختلف جامعه به فروش گیربکس اتوماتیک استوک نیز می‌‎پردازند که با وجود این امر کلیه‌‎ی متقاضیان خرید گیربکس می‌توانند متناسب با بودجه‌‎ی خود به خرید لوازم گیربکس یا خود گیربکس پرداخته و خریدی مقرون به صرفه‌‎‌تر را ایجاد نمایند. توجه شود که گیربکس‌‎های استوک ( دست دوم) بر خلاف تصور عموم اجناس بی‌‎کیفیت نبوده و می‌توانند از کیفیت بالایی برخوردار باشند. تنها کافی است که خرید آن از مراکز معتبر و با کسب اطلاعات بیشتر صورت بپذیرد. خوب است بدانید که کلیه‌‎ی اجناس استوک یا گیربکس‌‎ها همگی در یک رده قرار نداشته و براساس مدت زمان کارکرد خود و یا ایرادی که در آن وجود داشته می‌توانند در رده‌‎های متفاوتی حضور داشته و قیمت متفاوتی را داشته باشند.

جهت خرید انواع گیربکس‌‎های خودروی لکسوس، نیسان، بی ام و، بنز، هیوندای کیا و... می‌توانید به سایت فروشگاه هادیلو مراجعه نمایید. این فروشگاه با ارائه‎‌ی خدمات متنوع در زمینه‌‎ی فروش گیربکس اتوماتیک و تعمیر آن و نیز ضمانت اصل بودن کالا و قیمت مناسب آن آماده خدمت‌رسانی به مشتریان گرامی می‎‌باشد. همچنین این فروشگاه با بهره‌‎مندی از نیروی متخصص و ماهر و ابزارآلات به روز در تلاش است تا کلیه‌‎ی نیاز مشتریان را در زمینه‌‎ی گیربکس پاسخگو باشد. جهت ارتباط با سایت فروشگاه هادیلو می‌توانید به آدرس https://hadilooautomatic.com/ استفاده نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه خودروها تشخیص رنگ خودرو همه برندها