لاستیک نکسن کره ای

25 مهر 1402 اخبار خودرویی 182 بازدید ثبت دیدگاه تاریخ به روز رسانی 25 مهر 402

لاستیک نکسن، یک برند شناخته شده و معروف در ایران محسوب می گردد. کمپانی نکسن در کشور کرۀ جنوبی راه ندازی شده است و در طول زمان به منظور توسعۀ مجموعۀ خود، تواسته اند موفق به راه اندازی کارخانجات متعددی در کشورهای دیگری همچون ژاپن، چین، آمریکا و ... گردند. در گذر زمان، لاستیک نکسن به عنوان یک برند جهانی معرفی شده است و بسیاری از شرکت های خودوسازی به منظور تهیۀ لاستیک های فابریک اتومبیل خود، از لاستیک نکسن با ساختار متفاوت استفاده نمودند. به طور کلی جهت افزایش راندمان خودرو و همچنین کاهش مصرف سوخت بر روی انتخاب نوع لاستیک تأثیرگذار می باشد. به همین دلیل برای دارندگان خودرو، انتخاب سایز مناسب لاستیک نکسن و هر برند دیگر مورد نظرشان حائز اهمیت و به نوعی چالش برانگیز است. شرکت نکسن بیش از نیم قرن است که فعالیت حرفه ای خود را در زمینۀ طراحی و ساخت لاستیک خودرو آغاز نموده اند و توانسته اند با بهره گیری از فناوری پیشرفته و نتایج مرکز تحقیقات و توسعۀ مجموعۀ خود، موفق به تولید لاستیک نکسن در سایز و مدل های متفاوت گردند. بدین ترتیب متناسب با نیاز روز شرکت های خودروسازی در سطح جهان، توانسته اند موفق به تولید و فروش لاستیک با ساختار متفاوت گردند که در ادامۀ مقاله با جزئیات بیشتر بدان خواهیم پرداخت.

لاستیک نکسن کره

فروش لاستیک نکسن با ساختار متفاوت

شاخص های متعددی در انتخاب و خرید لاستیک نکسن در نظر گرفته می شود چون تنوع مدل های اتومبیل و شرایط محیطی که افراد در آن رانندگی می کنند، بسیار است. دسته بندی اصلی لاستیک نکسن از نظر نوع ساختار عبارتند از :

  • لاستیک رادیال
  • لاستیک بایاس

این در حال است که یک طبقه بندی دیگر برای طراحی و تولید لاستیک نکسن و هر برند دیگری در نظر گرفته می شود که شامل موارد ذیل می باشند:

  • لاستیک تمام فصل
  • لاستیک زمستانه
  • لاستیک تابستانه

بنابراین مالکین خودرو، متناسب با مدل اتومبیل و مشخصات فنی که دارد، می توانند سایز مناسب لاستیک نکسن را انتخاب نمایند. بی توجهی نسبت به شاخص های مطرح شده و عدم تطابق موارد مذکو در انتخاب لاستیک خودرو، می تواند صدمات مالی و جانی به دنبال داشته باشد. بدیهی است سایز لاستیکی که برای اتومبیل با رینگ سایز 16 بایستی سازگاری و تناسب لازم را برای قابلیت تحمل بار وارده از اتومبیل را داشته باشد. لاستیک نکسن یک برند شناخته شدۀ جهانی است که باعث گردیده تا بسیاری از افراد جهت انتخاب تایرهای جدید اتومبیل خود، از مزایای این محصول استفاده نمایند.

نوع ساختار لاستیک بر روی دوام و ماندگاری خودرو تأثیرگذار خواهد بود و بدین ترتیب می توانید انتخاب خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. اگر به دنبال تعویض تایرهای قدیمی اتومبیل خود هستید، پس از بررسی مشخصات فنی خودرو و شرایط محیطی می توانید بهترین انتخاب لاستیک نکسن را داشته باشید. ساختار لاستیک بر روی عملکرد آن تأثیر می گذارد و به همین دلیل افرادی که در صدد برای انتخاب تایرهای جدید هستید، کسب دانش کافی نسبت به چنین موضوعی، می تواند به افراد کمک کند که بهترین انتخاب خود را داشته باشند.

خرید و فروش لاستیک نکسن

خرید لاستیک نکسن با سایز مناسب

لاستیک نکسن با ساختار رادیال دارای نقاط مثبت و همچنین منفی می باشد. بنابراین مبتنی بر مدل اتومبیل و شرایط محیطی که از آن استفاده می شود، می توانید بهترین انتخاب لاستیک را داشته باشید. از ویژگی های مثبت لاستیک رادیال نکسن می توان به دوام بالای آن در برابر سرعت بالا و همچنین مقاومت در مقابل سوراخ شدن اشاره نمود. این دسته از تایرهای نکسن، قابلیت برقراری تماس یکنواخت با سطح زمین را برای سایش یکنواخت آج فراهم می آورد. انتخاب درست لاستیک نکسن از نوع رادیال می تواند گزینۀ مناسب برای خودروهای سواری و شاسی بلند محسوب گردد.

از اجزای اصلی لاستیک می توان به داشتن محدوده اج تایر، آج میانی، شیار، آج کناری، شانه تایر، لایه های سرپوش، تسمه های فولادی، پوشش رادیال، بید، زهوار و لایه نگهدارنده هوا در داخل تایر اشاره نمود. بنابراین متناسب با خودروهای مختلفی که دارید، می توانید بهترین انتخاب لاستیک نکسن را داشته باشید.

در این بخش به مزایای لاستیک نکسن با ساختار بایاس می پردازیم تا افرادی که نسبت به این مدل محصول آگاهی ندارند، راحت تر بتوانند انتخاب خود را داشته باشند. طراحی دیوارۀ جانبی لاستیک بایاس بسیار سخت است و دارای ساختار متقاطع با اسکلت بندی سواری نرم می باشد. بنابراین استفاده از این نوع تایر بر روی سطوح ناهموار، وزن لاستیک کمتر احساس می شود و قابلیت انتقال لرزش بیش از اندازه حین رانندگی را ندارد.

اگر تا کنون برخی خرید لاستیک نکسن به فروشگاه چرخ و یدک مراجعه نموده باشید، با تنوع سایز این محصول روبرو می شوید. بنابراین ممکن است در انتخاب تایر مناسب برای اتومبیلتان دچار اشتباه شوید. اهمیت دادن به چنین موضوعی به افراد کمک می کند که بتوانند متناسب با مدل خودرو، بهترین انتخاب خود را داشته باشند. اولین نشانه ای که بر روی لایۀ خارجی برخی از لاستیک ها درج می شود، حرف لاتین P می باشد که برگرفته از لغت Passenger با معنی سواری می باشد. در نتیجه اگر تمایل به خرید لاستیک نکسن برای اتومبیل سواری را دارید، بایستی مشاهده نمائید که این حرف را داشته باشد. این در حالی است که تولید کنندگان لاستیک بر اساس جداول معین و استاندارد بر روی برخی از خودروهای سواری، وانت و از نوع suv ، عبارت لاتین LT درج می شود. نشان دهندۀ بکارگیری این نوع لاستیک برای خودروهای نیمه سبک می باشد.

لاستیک نکسن کره ای

قیمت لاستیک نکسن در بازار

با توجه به گستردگی مباحث مرتبط به تنوع محصولات شرکت های لاستیک سازی منجمله کمپانی نکسن، قیمت لاستیک نکسن بر اساس موارد مذکور و قیمت روز ارز در ایران تعیین می گردد چون از جمله تایرهای وارداتی به شمار می رود. اگر به مرکز فروش چرخ و یدک مراجعه کرده باشید، با تنوع سایز لاستیک های نکسن رو برو می شوید که با قیمت متفاوت تعیین شده اند. در واقع نوع ساختار، سال تولید، کشور سازنده و جنس متریال به کار رفته موارد مهمی هستند که به طور مستقیم بر روی قیمت لاستیک نکسن تأثیر می گذارند. در انتخاب لاستیک مناسب برای اتومبیلتان بایستی توجه کافی نسبت به ابعاد عرض و ارتفاع لاستیک داشته باشید که تطابق لازم را با مدل خودرو داشته باشد.

نکات متعددی وجود دارد که رانندگان مبتدی هنگام خرید لاستیک نکسن و هر برند دیگری بایستی در نظر بگیرند. نوع تکنولوژی که در فرآیند ساخت لاستیک خودرو مورد استفاده قرار گرفته می شود، نقش بسزایی بر روی کیفیت رانندگی خواهد داشت. بنابراین تأکید ما بر این است که پیش از خرید لاستیک نکسن، با کارشناسان فروش ما به صورت آنلاین مشورت نمائید. در نهایت بتوانید بهترین لاستیک رادیال و بایاس را متناسب با جاده های درون شهری، برون شهری و یا طبیعت گردی خریداری نمائید. انتخاب لاستیک آفرود از میان تایرهای نکسن برای شما فراهم می باشد. این نوع تایر دارای ساختار بایاس است که قابلیت تحمل فشارهای شدید ناشی از عبور در مسیرهای ناهموار را دارند. اگر به دنبال تعویض لاستیک های فرسودۀ اتومبیلتان هستید، در انتخاب سایز لاستیک نکسن توجه داشته باشید و همواره تایرهای تولید سال جاری را انتخاب نمائید چون دارای دوام و طول عمر بیشتری هستند. در حال حاضر با مراجعه به فروشگاه اینترنتی چرخ و یدک، بدون دغدغه از میان محصولات موجود در فروشگاه، همراه با گارانتی معتبر قادر به خرید آنلاین لاستیک نکسن می باشید.

https://charkhoyadak.com/

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه خودروها تشخیص رنگ خودرو همه برندها