تشخیص رنگ خودرو

14 مهر 1401 کارشناسی رنگ -تشخیص رنگ 241 بازدید ثبت دیدگاه تاریخ به روز رسانی 21 دی 401

تشخیص رنگ خودرو مهندس باغشنی با 4 مجوز رسمی یکی از بهترین ، معتبرترین و تخصصی ترین مرکز کارشناسی خودرو در کشور میباشد که با بیش از 15 سال سابقه کاری تخصصی در زمینه کارشناسی رنگ خودرو و مشاوره خودرویی در خدمت هموطنان عزیز می‌باشد.

هدف اصلی از تشخیص رنگ خودرو این است که خریدار محترم خودرو متضرر نشود و کارشناس تخشیص  رنگ خودرو کلیه عیوب احتمالی بدنه و رنگ  ، آبرنگ و خوردگی شاسی ها و قطعات تعویض و استوک و اصالت اتاق خودرو را کتبا در برگه کارشناسی ثبت نماید و نسبت به تشخیص خودرو کاملا متعهد باشد.

در مرکز کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی علاوه بر تشخیص رنگ خودرو ، بازدید فنی خودرو نیز توسط کارشناسان جهت تست و بررسی ایرادات فنی قطعات مختلف خودرو انجام میشود تا با خیالی آسوده جهت خرید خودرو مورد نظر اقدام نمایید.

تشخیص رنگ خودرو مهندس باغشنی

چرا تشخیص رنگ خودرو مهندس باغشنی

اولین و مهمترین مورد در کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی ، مسئولیت و ضمانت مرکز تشخیص رنگ خودرو میباشد که ما در قبال آن %100 خودرو شما را ضمانت میکنیم.

کلیه عیوب بدنه خودرو شما را مورد بررسی قرار میدهیم و حتی کوچترین خوردگی و رنگ شدگی بدنه خودرو از چشم کارشناسان ما دور نخواهد ماند .

تیم کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی جزو حرفه‌ای‌ترین و دقیقترین افرادی هستند که یک خودرو را مورد بررسی قرار می‌دهند همچنین اتاق نور و اتاق تشخیص رنگ ما مطابق با استاندارد طراحی شده و این مرکز مجهز به دقیقترین و به‌روزترین وسایل تشخیص رنگ خودرو میباشد.

ما علاوه بر بازدید معمول که در همه مراکز تشخیص رنگ خودرو انجام می‌شود، خودرگی‌های کف خوردو ، تگرگ خوردگی ، پوسیدگی و اسیدپاشی خودرو را مورد ارزیابی نیز قرار می‌دهیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه خودروها تشخیص رنگ خودرو همه برندها