کارشناسی خودرو شما در تاریخ 1396/06/28 به شرح ذیل می باشد

نام خودرو

لکسوس RX350

مدل 2009
رنگ و بیمه سفید _ کامل
کارکرد 87000
وضعیت رنگ شدگی
عنوان رنگ تعویض
بدون رنگ
وضعیت شاسی * شاسی ها سالم است
وضعیت فنی سالم
خوردگی * بدون خوردگی و گریسی
نوع سوخت بنزین
رویت خودرو عالی
لوازم اضافه
وضعیت لاستیک 70درصد
گارانتی شرکتی ندارد
Option فول آپشن
قیمت به تومان 223,000,000
: استثنایی ترین،خاص ترین و بی همتا ترین لکسوس RX موجود در ایران،از ابتدا دست خودمان بوده،بدنه فاقد کوچکترین تصادف و رنگ شدگی،بی خط و خش،فنی و داخل اتاق مشابه صفر،زاپاس تا بحال استفاده نشده،تخفیف بیمه از ابتدا کامل به مدت ٨ سال،فول واقعی عمان شامل:زاپاس بزرگ،هدآپ،رادار،سقف پاناروما،مموری صندلی٢طرف،گرمکن و سردکن صندلی،کیلس و استارتر،دیلایت،زنون و چراغشور،آینه تاشو،سیستم ولکام،فرمان برقی-سیستم مارک لوینسون،ESP،4WD،صندوق برقی،٣مانیتور،سنسور پارک،دوربین عقب و دوربین زیر آینه

تبصره های کارشناسی قیمت خودرو کاراپ :

  • قیمت خودرو شما دقیقا بر اساس اطلاعاتی که از طریق فرم کارشناسی قیمت خودرو کاراپ ارسال کردید قیمت گذاری شده است، بنابراین هر چه اطلاعات شما کاملتر و دقیقتر وارد شود قیمت خودرو شما دقیق تر خواهد بود.
  • چنانچه وضعیت خوردگی قسمتی از بدنه مثلا سقف و گلگیر و یا درب را انتخاب نکنید قیمت گذاری با فرض این است که در این قسمت از بدنه خودرو شما هیچ آسیب دیدگی و یا گریسی و یا تصادفی وجود نداشته است.
  • وقتی خوردگی سینی وشاسی را انتخاب نمی کنید خودرو شما با شاسی سالم قیمت گذاری می شود.
  • برای وضعیت فنی ، وضعیت لاستیک ،کارکرد خودرو ،... دقیقا به همین صورت عمل می شود.
  • در قیمت گذاری خودرو شما کارکرد، وضعیت رنگ و وضعیت شاسی و فنی خودرو و بیمه و تخفیف بیمه و وضعیت لاستیک و وضعیت خوردگی های بدنه و... ارتباط کاملا مستقیمی دارند.

راه های ارتباطی با ما :chat