کارشناسی خودرو شما در تاریخ 1396/09/24 به شرح ذیل می باشد

نام خودرو

کیا اپتیما

مدل 2013
رنگ و بیمه سفید _ کامل
کارکرد 105
وضعیت رنگ شدگی
عنوان رنگ تعویض
بدون رنگ
وضعیت شاسی
وضعیت فنی عالی
خوردگی * بدون خوردگی و گریسی * سه لکه * 4 لکه قسمتی از درب صندوق
نوع سوخت بنزین
رویت خودرو عالی
لوازم اضافه * تزئینات داخلی (روکش و ...)
وضعیت لاستیک 60درصد
گارانتی شرکتی ندارد
Option نیمه فول
قیمت به تومان 121,000,000
: نیمه فول وارداتی رادار کروز هوشمند.سانروف دو حالته صندلی جلو برقی .شیفتر فرمان.با دو حالت رانندگی نرمال و اکو .کولر دوال.کولر دو حالته و تهویه دو حالته اتوماتیک.دو گرمکن ودو سردکن هر دو صندلی جلو .اینه ها برقی .مانیتور بزرگ.دهانه کولر برای کابین عقب .دکمه های ضبط و کروز و اکو _و نمایش بنزین و مقدار مصرف سوخت بر روی فرمان .داخل و خارج اتاق کاملا سالم و بدون هیچ گونه خراش .فنی یالم به شرط .مصرف سوخت صد-هشت.موتور 2400سی سی پرقدرت و پرشتاب.استارتر.ورود به ماشین بدون کلید.قفل کودک.لاستیک 90درصد.(ماشین کاملا. سالم).جا سویچی به همراه شارژ باتری سویچ در داشبورد.ایربگ راننده و سرنشین جلو و دو ایربگ جانبی..8بلندگو پیشرفته.دی لایت.برف پاک کن و چراغ ها اتوماتیک.

تبصره های کارشناسی قیمت خودرو کاراپ :

  • قیمت خودرو شما دقیقا بر اساس اطلاعاتی که از طریق فرم کارشناسی قیمت خودرو کاراپ ارسال کردید قیمت گذاری شده است، بنابراین هر چه اطلاعات شما کاملتر و دقیقتر وارد شود قیمت خودرو شما دقیق تر خواهد بود.
  • چنانچه وضعیت خوردگی قسمتی از بدنه مثلا سقف و گلگیر و یا درب را انتخاب نکنید قیمت گذاری با فرض این است که در این قسمت از بدنه خودرو شما هیچ آسیب دیدگی و یا گریسی و یا تصادفی وجود نداشته است.
  • وقتی خوردگی سینی وشاسی را انتخاب نمی کنید خودرو شما با شاسی سالم قیمت گذاری می شود.
  • برای وضعیت فنی ، وضعیت لاستیک ،کارکرد خودرو ،... دقیقا به همین صورت عمل می شود.
  • در قیمت گذاری خودرو شما کارکرد، وضعیت رنگ و وضعیت شاسی و فنی خودرو و بیمه و تخفیف بیمه و وضعیت لاستیک و وضعیت خوردگی های بدنه و... ارتباط کاملا مستقیمی دارند.

راه های ارتباطی با ما :chat