کارشناسی خودرو شما در تاریخ 1396/09/16 به شرح ذیل می باشد

نام خودرو

بنز E 280

مدل 2006
رنگ و بیمه نقره ای _ کامل
کارکرد 228500
وضعیت رنگ شدگی
عنوان رنگ تعویض
رنگ و آبرنگ دارد
قسمتی از درب
قسمتی از گلگیر
سه گلگیر
سه درب
وضعیت شاسی * شاسی ها سالم است
وضعیت فنی نیاز به تعمیر
خوردگی
نوع سوخت بنزین
رویت خودرو عالی
لوازم اضافه * تزئینات بیرونی ولوکس
وضعیت لاستیک ضعیف
گارانتی شرکتی ندارد
Option فول آپشن
قیمت به تومان 115,000,000
: ماشین فول کامل آوانگارد می باشدسقف پاناروما ، کیلس چهار در ، استارتر سر دنده ، مموری،صندلی دو طرف،مموری فرمان و آینه ،پرده عقب برقی،سنسور کامل جلو و عقب،شت سری برقی، سنسور باران،داخل طوسی کروز کنترل،زنون شیشه شور و ... فیس E63AMG شیشه جلو ترک دارد، رنگ سمت شاگرد بعد از تایرقسمت گلیر جلو و هر دو درب و گلیر عقب تا تایر زیر زه رنگ دارد و درب عقب سمت راننده بالای زه به اندازه کف دست و دماغه گلیر جلو سمت راننده بدون رنگ و به اندازه کف دست رنگ دارد و خط و خش جزیی هم دارد.

تبصره های کارشناسی قیمت خودرو کاراپ :

  • قیمت خودرو شما دقیقا بر اساس اطلاعاتی که از طریق فرم کارشناسی قیمت خودرو کاراپ ارسال کردید قیمت گذاری شده است، بنابراین هر چه اطلاعات شما کاملتر و دقیقتر وارد شود قیمت خودرو شما دقیق تر خواهد بود.
  • چنانچه وضعیت خوردگی قسمتی از بدنه مثلا سقف و گلگیر و یا درب را انتخاب نکنید قیمت گذاری با فرض این است که در این قسمت از بدنه خودرو شما هیچ آسیب دیدگی و یا گریسی و یا تصادفی وجود نداشته است.
  • وقتی خوردگی سینی وشاسی را انتخاب نمی کنید خودرو شما با شاسی سالم قیمت گذاری می شود.
  • برای وضعیت فنی ، وضعیت لاستیک ،کارکرد خودرو ،... دقیقا به همین صورت عمل می شود.
  • در قیمت گذاری خودرو شما کارکرد، وضعیت رنگ و وضعیت شاسی و فنی خودرو و بیمه و تخفیف بیمه و وضعیت لاستیک و وضعیت خوردگی های بدنه و... ارتباط کاملا مستقیمی دارند.

راه های ارتباطی با ما :chat