جمعه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
صفحه اصلی » متفرقه » آگهی خودرو
ثبت رایگان آگهی خوردو

آگهی خودرو

در این قسمت قصد داریم نحوه ثبت آگهی خودرو در سایت کاراپ و هدف از ثبت آگهی خودرو در این سایت را برای شما معرفی کنیم.

همه کسانی که خودرو دارند و با خودرو در ارتباط هستند حتما نیاز به فروش خودرو و یا خرید خودرو یا معاوضه خودرو پیدا کرده اند. تقریبا در یک دهه قبل عموما کلیه خرید و فروش خودرو ها از طریق بنگاه های معاملاتی خودرو و نمایشگاه های خودرو انجام میگرفت و بندرت هم بعضی از افراد خرید و فروش را مستقیما خودشان انجام میدادند که عمدتا باهم نسبت فامیلی داشتند.

در دو سه سال اخیر خصوصا اغلب خرید و فروش های خودرو توسط افراد مستقیما و بدون واسطه انجام میگیرد. لازمه انجام اینکار داشتن یک بستر مناسب برای ثبت آگهی خرید و فروش و یا معاوضه خودرو می باشد که سایت کاراپ بعنوان سایت تخصصی در زمینه کارشناسی رایگان قیمت و آگهی خودرو این بستر مناسب را ایجاد کرده است.

در سایت کاراپ کلیه پارامترهای لازم برای درج آگهی و ثبت رایگان آگهی خودرو را  که شامل نام خودرو – شاسی خودرو – رنگ شدگی خودرو – وضعیت فنی خودرو و غیره را برای شما فراهم کرده است.
اکنون شما می توانید برای خرید و فروش خودرو کارکرده و کارشناسی قیمت گذاری آن در کمتر از یک دقیقه به ثبت رایگان آگهی خودرو خودتان بپردازید. در این سایت شما می توانید نسبت خرید خودرو و فروش خودرو و خرید خودرو اقساطی و فروش اقساطی خودرو، خرید و فروش خودرو صفر و کارکرده بپردازید.

 

ثبت رایگان آگهی کارشناسی رایگان قیمت

در صفحه اصلی، سایت کاراپ علاوه بر اینکه میتوانید قیمت انواع خودرو صفر و کارکرده را مشاهده کنید و ارتباط مستقیم با کارشناسان کاراپ جهت مشاوره خودرو دریافت کنید، امکانات ذیل رابرای شما فراهم شده است:

اگهی خودرو

با رفتن به این صفحه میتوانید خودرو مورد نظر خود را جستجو کنید.

بعد از انتخاب خودرو موردنظر به صفحه جزئیات آن هدایت می شویدکه در آن وضعیت خودرو که شامل وضعیت رنگ شدگی ، کارکرد، بیمه ، وضعیت لاستیک و …. میباشد برای شما نمایش داده میشود و با زدن نمایش کامل شماره تماس میتوانید با فروشنده آن خودرو ارتباط برقرار کنید.

ثبت رایگان آگهی خودرو

برای خرید و فروش خودرو میتوانید از قسمت ثبت رایگان آگهی خودرو استفاده کنید ( گزینه ثبت رایگان آگهی خودرو را کلیک کنید ) که به صفحه زیر هدایت میشوید و میتوانید تمام اطلاعات خودرو خود را در آن ثبت کنید و گزینه ارسال را بزنید پس از تایید آگهی خودرو شما در سایت کاراپ نمایش داده میشود.

ثبت رایگان آگهی خودرو

کارشناسی رایگان قیمت خودرو

یکی دیگر از امکانات سایت کاراپ ، کارشناسی رایگان قیمت خودرو شماست که با کلیک بر روی گزینه کارشناسی رایگان قیمت خودرو به صفحه ذیل هدایت می شوید توجه داشته باشید که در این صفحه اطلاعات را کاملا دقیق وارد نمایید تا کارشناسان کاراپ پس از بررسی دقیقترین قیمت را به شما ارائه کنند.

کارشناسی رایگان قیمت خودرو

مشاوره تلفنی از طریق تلفن ثابت

کاراپ برای راحتی شما در امر مشاوره و قیمت گذاری و ارزیابی قیمت خودرو شما اقدام به راه اندازی خط تلفن مشاوره فقط از طریق تلفن ثابت با شماره 2100 907 909 ( بدون پیش شماره و بدون صفر ) کرده است.

مشاوره خودرو

کاراپ بلاگ

بستری مناسب برای کسب اطلاعات در مورد اطلاعات فنی و امکانات خودرو های بازار و اخبار خودرو میباشد. همچنین امکان دریافت مشاوره باکارشناسان کاراپ مهیا است.

سایر عناوین این مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *