چهارشنبه , 18 تیر 1399

فیلتر مطالب کاراپ مگ

فراز و نشیب خودروهای داخلی

19 بهمن 1395 اخبار خودرو 104382 بازدید

افزایش تولید در کارخانه های خودرو سازی در دسته ماشین های سواری "

به گزارش خبر کاراپ و به نقل از ایسنا، دی ماه امسال تولید انواع سواری در گروه صنعتی ایران خودرو با افزایش ۲۲.۱ درصدی همراه بوده و از ۵۲ هزار و ۱۸۹ دستگاه در دی ماه سال گذشته به ۶۳ هزار و ۷۰۸ دستگاه افزایش یافت.

در این مدت تولید انواع سواری در گروه خودروسازی سایپا به عنوان رقیب ایران خودرو نیز ۶۳.۹ درصد افزایش یافته و از ۳۳ هزار و ۳۲۱ دستگاه در دی ماه ۱۳۹۴ به ۵۴ هزار و ۶۰۴ دستگاه رسید.

دی ماه امسال تولید انواع سواری در خودروسازی مدیران نیز افزایش یافته و با رشد ۹۴.۲ درصدی از ۳۲۱۶ دستگاه در دی ماه سال گذشته به ۶۲۴۴ دستگاه افزایش یافت.

تولید انواع سواری در گروه بهمن نیز با افزایش ۳۳۲.۵ درصدی همراه بوده و از ۸۰ دستگاه در دی ماه سال گذشته به ۳۴۶ دستگاه رسید.

در این مدت تولید این محصولات در کرمان موتور هم ۱۵۳.۳ درصد افزایش یافته و از ۱۹۳۲ دستگاه در دی ماه ۱۳۹۴ به ۴۸۹۴ دستگاه افزایش یافت.

برخلاف این شرکت‌ها اما تولید انواع سواری در دو شرکت داخلی با کاهش همراه بوده است. تولید این محصولات در خودروسازی راین با کاهش ۴۰.۳ درصدی همراه بوده و از ۴۱۹ دستگاه در دی ماه سال گذشته به ۲۵۰ دستگاه کاهش یافت.

دی ماه امسال تولید انواع سواری در شرکت سازه‌های خودرو دیار نیز به طور کامل متوقف شده و از شش دستگاه در دی ماه ۱۳۹۴ به صفر رسید.

امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان