دوشنبه , 29 دی 1399

مقایسه رنو تندر 90 و سمند LX - ال 90 بهتر است یا سمند؟

مقایسه  رنو تندر 90 و سمند LX - ال 90 بهتر است یا سمند؟

مقایسه رنو تندر 90 و سمند LX - ال 90 بهتر است یا سمند؟

25 تیر 1396 مقایسه 106729 بازدید

دو خودرو قدیمی و با کیفیت رنو تندر 90  و سمند ال ایکس در ایران بسیار نام آشنا می باشند، بعد از تولید با نمایش خوبی که از خود مقابل خریداران نشان دادند توانستند نظر خریداران را به خود جلب نمایند این دو محصول از محصولات خوب ایران نام برد می شود و اغلب خریداران از خرید این دو محصول راضی بوده اند .

حال در ادامه ما این دو محصول موفق در بازار ایران را با یکدیگر مقایسه کردیم که مشخص شود کدام یک نسبت به رقیب خود برتری دارد و گذینه مناسب تری برای انتخاب می باشد.  

مقایسه مشخصات فنی رنو تندر 90 و سمند LX

با توجه به جدول بالا همانطور که مشاهده می کنید رنو تندر 90 با وجود داشتن موتوری با حجم کمتر اما از حداکثر قدرت بیشتری برخوردار است و میتواند 100 کیلومتر را در 10.2 ثانیه طی کند اما حداکثر سرعت سمند LX با وجود وزن بیشتری که به تندر 90 دارد با اختلاف کمی بیشتر از تندر 90 ثبت شده.

سمند LX سمند LX

 مقایسه مصرف سوخت رنو تندر 90 و سمند LX

همانطور که انتظار می رفت خودرو سمند به دلیل حجم بالای موتور خود نسبت به رقیب خود مصرف سوخت بالاتری نیز دارد و هزینه سوخت بیشتری باید برای آن پرداخت شود ولی بازدهی خودرو تندر 90 بیشتر بود و این امر نیز برگ برنده ای برای این محصول به حساب می آید.

خودرو تندر 90 مصرف سوخت پایین تر و به صرفه تری نسبت به رقیب خود دارد و تنها برگ برنده سمند نسبت به تندر 90 استاندارد آلایندگی این خودرو می باشد که خودرو سمند مجهز به استاندارد آلایندگی یورو 3 میباشد در صورتی که رقیب این خودرو یعنی تندر 90 از استاندارد آلایندگی یورو 2 برخوردار است که این استاندارد آلایندگی کلا در دنیای خودرو منسوخ شده است و دیگر خودرویی با این استاندارد آلایندگی تولید نخواهد شد ولی با توجه به این مهم اگر مصرف سوخت خودرو و بازدهی خودرو برای شما مهم ترین نکته خودرو می باشد انتخاب مناسب خرید خودرو تندر 90 می باشد.

ال 90 ال 90

مقایسه امکانات ایمنی و آپشن های رنو تندر 90 و سمند LX

خودرو سمند تاریخ تولید جدید تری نسبت به رقیب خود دارد و به همین دلیل دارای امکانات و تجهیزات بهتری می باشد و می توان گفت که تندر 90 آپشن و تجهیزات خاصی در آن تعبیه نشده است.

اگر خودرویی که قصد خرید آن را دارید آپشن های تعبیه شده در آن برای شما جزو نکات مهم خرید می باشد انتخاب خودرو سمند ال ایکس نسبت به تندر 90 بهتر و مناسب تر می باشد.  

امتیاز دهی
2/9
رتبه بندی این مطلب:
2/9
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان