جمعه , 26 دی 1399

هیوندای توسان یا کیا اسپورتیج - کدام شاسی بلند بهتر است ؟

هیوندای توسان یا کیا اسپورتیج - کدام شاسی بلند بهتر است ؟

هیوندای توسان یا کیا اسپورتیج - کدام شاسی بلند بهتر است ؟

4 خرداد 1396 مقایسه 108798 بازدید

طی این مطلب تصمیم داریم میان دو خودرو معروف و نام آشنای بازار های ایران مقایسه ای انجام دهیم تا اگر مجبور به انتخاب یکی از این دو خودرو محبوب شدید خودرویی را انتخاب کنید که نسبت به رقیب خود کیفیت بالاتری دارد.

کیا اسپورتیج و هیوندای توسان دو خودرو موفق بازار های ایران می باشند که بعد از ورود این دو، در بازار های ایران استقبال چشم گیری از آن ها به عمل آمد و توانستند خریداران بسیار زیادی برای خود دست و پا کنند. این دو محصول همیشه در لیست خودرو های با کیفیت بازار های ایران قرار داشته اند و طرفداران آن ها همیشه این را عنوان می کنند که همه نیاز های خودرویی ما را این محصول رفع کرده است. 

به دلیل کیفیت بالا این دو محصول رقابت بین این دو خودرو بسیار زیاد است و انتخاب یکی از آن ها بسی دشوارَ، حال با بررسی هایی که در ادامه مطالعه خواهید کرد می توانید خودرو بهتر را از میان این دوئل انتخاب کنید.

هیوندای توسان و کیا اسپورتیج

مقایسه مشخصات فنی هیوندای توسان و کیا اسپورتیج

همیشه مقایسه دو خودرو خوب و معروف بازار کاری بسیار دشوار است و قضاوت میان آن ها بسی سخت ولی با مقایسه های انجام شده روی این دو محصول این نتیجه حاصل شد که خودرو کیا اسپورتج با برتری اندکی نسبت به رقیب خود توانسته در صدر این مقایسه ما قرار گیرد این دو خودرو از نظر فنی تشابه بسیار زیادی با هم دارد و بسیاری از اطلاعات فنی آن ها تشابه بسیار زیادی دارد و این امر کار مقایسه را دشوار می کرد ولی در بازده خودرو ها این خودرو کیا اسپورتیج بود که توانست اعداد و ارقام بهتری را نسبت به رقیب خود کسب نماید و بالاتر از او در جدول مقایسه ما قرار گیرد ولی این خودرو به دلیل وزن بیشتری که نسبت به رقیب خود دارد در مقایسه حداکثر سرعت از رقیب خود جا ماند و  هیوندای توسان توانست بالا تر از این محصول قرار گیرد.

کیا اسپورتیج کیا اسپورتیج

مقایسه مصرف سوخت هیوندای توسان و کیا اسپورتیج

 

اسپورتیج و توسان اطلاعات فنی مشابه به همی دارند و این خودرو اسپورتج بود که تواسنت در آزمایشات سوخت و استاندارد آلایندگی بالاتر از رقیب خود قرار گیرد. این محصول به دلیل راندمان حاصل شده بهتر تواسنت از توسان  پیشی گیرد و در صدر جدول این مقایسه قرار گیرد و این خودرو با توجه به اطلاعات فنی بهتر(با کمی اختلاف) که نسبت به رقیب خود دارد مصرف سوخت کمتری نیز دارد و این برگ برنده ای برای این خودرو به حساب می آید و از آنجا که هزینه سوخت یک هزینه نا خوشایند برای هر مصرف کننده ای می باشد این کیا اسپورتیج است که می تواند انتخاب مناسب تری باشد .

هیوندای توسان هیوندای توسان

مقایسه امکانات ایمنی و آپشن های هیوندای توسان و کیا اسپورتیج

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید خودرو هیوندای توسان،  امکانات و تجهیزات ایمنی  بهتری نسبت به رقیب خود دارد و این یک برگ برنده بسیار موثر برای این خودرو به حساب می آید و شرکت هیوندای بیشتر سلامت و ایمنی سرنشینان محصول خود را مد نظر قرار داده است ولی در آن طرف داستان این کیا اسپورتج است که امکانات رفاهی و آپشن های  بیشتری در خود تعبیه کرده است و بیشتر نظر این کارخانه بر روی راحتی بیشتر سر نشینان خود می باشد.

مقایسه قیمت هیوندای توسان و کیا اسپورتیج

تفاوت قیمت این دو محصول در مدل صفر آن ها مبلغی در حدودی 5-8 میلیون تومان اختلاف است که خودرو توسان مبلغی بالاتر را برای خود به ارمغان آورده است.

امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان