دوشنبه , 29 دی 1399

مقایسه تندر90و برلیانس H320

مقایسه تندر90و برلیانس H320

مقایسه تندر90و برلیانس H320

14 اردیبهشت 1396 مقایسه 110310 بازدید

بعد از ورود یک خودرو جدید به بازار همیشه رقبایی برای او به انتظار نشسته اند و او نیز رقیبی برای خودرو های قدیمی تر خواهد شد این موضوع برای هیچ خودرویی مستثنا نیست و هر خودرویی با توجه به مشخصات فنی و آپشن هایی که در آن تعبیه شده است با نمونه ای دیگر مورد مقایسه قرار می گیرد برلیانس H320 نیز از همین دسته خودرو ها بود.

این خودرو بعد از ورود به بازار استقبال چشمگیری از آن شد، حال ما تصمیم داریم مقایسه دو خودرو تندر 90 و برلیانس H320 را برای شما همراهان شرح دهیم تا اگر میان انتخاب یکی از این خودرو ها قرار گرفتید گزینه درست را برای خرید انتخاب نمایید. .

تندر 90 یا برلیانس H320

مقایسه مشخصات فنی تندر 90 و برلیانس H320

تندر 90 یا برلیانس H320

با توجه به جدول مقایسه این دو خودرو به این موضوع پی میبرید که این دو خودرو از نظر فنی و مشخصات موتور در یک سطح تقریبا قرار می گیرند و خودرو قدیمی تر یعنی تندر 90 توانسته با اندکی برتری خود را بالاتر  از نمونه دیگر مورد آزمایش ما قرار دهد.

مصرف سوخت و آلایندگی  نیز یکی از مواردی می باشد که هنگام خرید همیشه مورد توجه قرار میگیرد و در این دو نمونه نیز با نگاه به جدول های بالا این موضوع به چشم می خورد که برلیانس اچ 320 با توجه به این موضوع که تازه تولیدتر نسبت به تندر 90 میباشد از ویِژگی های جدید تری برخوردار است و توانسته تفاوت خود را نسبت به نمونه قدیمی تر نشان دهد و در این مورد از مقایسه توانسته خود را بالاتر از رقیب خود قرار دهد.

مقایسه آپشن های تندر 90 و برلیانس H320

 اگر بخواهیم از نظر امکانات ایمنی و آپشن ها این دو خودرو را با هم مقایسه کنیم باید بگوییم که هم از نظر ایمنی و هم از نظر آپشن برلیانس H320 دارای امکانات بیشتری است که در جدول زیر مشاهده میکنید که این موضوع به این دلیل است که برلیانس زمان عرضه و تولید آن جدید تر می باشد و زمان کمتری است که از تولید آن گذشته است و در نتیجه دارای آپشن ها و تجهیزات جدیدتر و بروز تری نسبت به تندر 90 است.

تندر 90 یا برلیانس H320  

و در آخر اگر بر اساس قیمت می خواهید این دو خودرو را با هم مقایسه کنید باید بگوییم که برلیانس H320 با توجه به اینکه دارای آپشن های بیشتری است دارای اختلاف قیمتی 7 میلیونی نسبت به تندر 90 است.

امتیاز دهی
3/6
رتبه بندی این مطلب:
3/6
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان