شنبه , 10 آبان 1399

کارشناسی رنگ خودرو – تشخیص رنگ

مرکز تشخیص رنگ مهندس باغشنی

شعبه تهران

آدرس : تهران– خیابان انقلاب - بعد از پل چوبی به سمت میدان امام حسین نرسیده به خیابان گرگان پلاک ۱۸۸

تلفن تماس : 77645397021

تلفن همراه : 09151594132

شعبه مشهد

آدرس : مشهد – حد فاصل چهار راه دانشجو و میدان دانش قبل از معلم 53

تلفن تماس : 38336718051

تلفن همراه : 09155040968

کارشناسی رنگ مهندس باغشنی را در اینستاگرام  نیز دنبال نمایید.

هدف از کارشناسی رنگ خودرو بازدید قطعات تعویضی و قطعات رنگ شده ، بازدید شاسی ها ، بازدید اتاق و برش های اتاق و نیم اتاق خودرومی باشد. در کارشناسی رنگ خودرو علاوه بر بررسی تشخیص رنگ شدگی قطعات، بازدید فنی، بازدید اصالت خودرو و بازدید شاسی ها و چپی بودن یا نبودن خودرو نیز بررسی میشود . نکته مهم این هست که بدانیم هر قطعه ای که رنگ می شود نظیر کاپوت جلو و یا عقب و سقف و درب ها یا گلگیرها در تعیین قیمت خودرو ارتباط کاملا مستقیمی دارند و علاوه برآن در وضعیت خودرو نیز ارتباط مستقیم دارد.

کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی - آپشن های خاص خودرو های جدید - قسمت اول

کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی - آپشن های خاص خودرو های جدید - قسمت اول

کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی - آپشن های خاص خودرو های جدید - قسمت اول

با پیشرفت روز افزون دنیای خودرو همیشه امکانات و تجهیزات جدیدی بر روی خودرو ها قرار می گیرند که باعث خاص تر شدن محصولات تولیدی می شوند و شرکت های سازنده خودو سعی در ارتقا و پیشرفت امکانات و تجهیزات محصولات تولیدی خود را دارند تا بیشتر مورد استقبال خریداران محصولات آنان قرار گیرد.

در بین تمام آپشن های تعبیه شده در محصولات، برخی از آپشن ها به صورت اختصاصی و سفارشی و خاص بر روی خودرو ها قرار می گیرند که مخصوص افراد خاص دنیای خودرو دسته بندی می شوند و معمولا این افراد هزینه بالایی برای این نوع محصولات می پردازند حال ما در ادامه تصمیم داریم برخی از این آپشن ها و امکانات که بیشترین استقبال توسط خریداران شده است را به شما همراهان عزیز معرفی نماییم.

دوربین 360درجه

دوربین عقب در خودرو ها دیگر امری طبیعی به حساب می آید و جزو آپشن های خاص دسته بندی نمی شود ولی به تازگی ویژگی منحصر به فردی به آن ها اضافه شده است و دوربین 360 درجه می باشد که بر روی برخی از خودرو های روز دنیا تعبیه شده است این مدل سیستم دوربین از چندین دوربین که در اطراف خودرو نصب شده است به وجود می آید و تمامی تصاویر این دوربین ها به یک سیستم سرور کامپیوتری داخل خودرو انتقال داده می شود و آن سیستم کامپیوتری با پردازش این تصاویر یک تصویر هوایی از خودرو به شما می دهد و مکان دقیق وسیله نقلیه شما را به شما اعلام می دارد.

دوربین 360درجه

تنظیم ارتفاع خودرو

تنظیم ارتفاع خودرو همیشه از آپشن هایی بوده است که بسیار مورد توجه جوانان قرار گرفته است و شرکت های خودرو سازی روز به روز تنظیم ارتفاع محصولات خود را تغییر داده اند تا به نتایج بهتری دست پیدا کنند. تنظیم ارتفاع در خودرو های روز دنیا یکی از آپشن های مورد توجه می باشد مخصوصا در خودرو های شاسی بلند که به وسیله فنر های و سیستم تعلقی فعال تنظیم ارتفاع خودرو در دست راننده می باشد و یکی از آپشن های مثبت به شمار می آید و می توانند رانندگان خودرو با توجه به شرایطی که قصد استفاده از خودرو خود را در آن دارند نسبت به تغییر ارتفاع وسیله نقلیه خود اقدام نمایند.

تنظیم ارتفاع

سیستم صوتی

همیشه سیستم صوتی یکی از اجزای جدا نشدنی خودرو بوده است و شرکت های خودرو سازی دست به قرار داد های بزرگی با کارخانه های بزرگ سیستم های صوتی می زنند تا رضایت خریداران خود را از سیستم صوتی محصولات خود جلب نمایند و کیفیتی که خریداران از سیستم صوتی وسیله نقلیه خود دارند به ارمغان آورند و شرکت های سازنده سیستم های صوتی نیز با استفاده از تکنولوژی روز سعی در بهبود سیستم های خود دارند و با ارتقاء سیستم های خود سعی در راضی کردن شرکت های سازنده خودرو می باشند.

سیستم صوتی

اتو پارک

یکی از آپشن های مفیدی که به تازگی به دنیای آپشن های خودرو وارد شده است و استقبال چشم گیری از آن توسط خریداران به عمل آمده است سیستم اتو پارک وسیله نقلیه می باشد که بیشتر بر روی خودرو های لوکس این سیستم تعبیه شده است و کار پارک کردن وسیله نقلیه را برای رانندگان وسایل نقلیه اسان می کند و جلوگیری از آسیب رسیدن به خودرو در هنگام پارک وسیله نقلیه می شود.

این سیستم اینگونه کار می کند که شما بعد از توقف دکمه اتو پارک را زده و سمتی که قصد پارک خودرو را دارید مشخص می کنید و بعد از آن خودرو به صورت اتوماتیک به دنبال جای پارک می گردد و خودرو شما را پارک می کند.

اتو پارک

تلفن تماس : 38336718-051

  تلفن همراه : 09155040968

 آدرس مرکز تشخیص رنگ مهندس باغشنی : مشهد - حد فاصل چهار راه دانشجو و میدان دانش قبل از معلم 53

امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان