یکشنبه , 11 آبان 1399

کارشناسی رنگ خودرو – تشخیص رنگ

مرکز تشخیص رنگ مهندس باغشنی

شعبه تهران

آدرس : تهران– خیابان انقلاب - بعد از پل چوبی به سمت میدان امام حسین نرسیده به خیابان گرگان پلاک ۱۸۸

تلفن تماس : 77645397021

تلفن همراه : 09151594132

شعبه مشهد

آدرس : مشهد – حد فاصل چهار راه دانشجو و میدان دانش قبل از معلم 53

تلفن تماس : 38336718051

تلفن همراه : 09155040968

کارشناسی رنگ مهندس باغشنی را در اینستاگرام  نیز دنبال نمایید.

هدف از کارشناسی رنگ خودرو بازدید قطعات تعویضی و قطعات رنگ شده ، بازدید شاسی ها ، بازدید اتاق و برش های اتاق و نیم اتاق خودرومی باشد. در کارشناسی رنگ خودرو علاوه بر بررسی تشخیص رنگ شدگی قطعات، بازدید فنی، بازدید اصالت خودرو و بازدید شاسی ها و چپی بودن یا نبودن خودرو نیز بررسی میشود . نکته مهم این هست که بدانیم هر قطعه ای که رنگ می شود نظیر کاپوت جلو و یا عقب و سقف و درب ها یا گلگیرها در تعیین قیمت خودرو ارتباط کاملا مستقیمی دارند و علاوه برآن در وضعیت خودرو نیز ارتباط مستقیم دارد.

کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی - خودرو صفر بخریم یا کارکرده ؟

کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی - خودرو صفر بخریم یا کارکرده ؟

کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی - خودرو صفر بخریم یا کارکرده ؟

با توجه به تحقیقات کارشناسی رنگ خودرو  ؛همیشه انتخاب یک خودرو خوب از دغدغه های خریداران بوده است ولی برخی اوقات افرادی که قصد خرید خودرو دارند میان خرید خودرو صفر با کارکرده دچار دوگانگی می شوند و نمی دانند با مبلغ پولی که در اختیار دارند خودرو صفر خریداری کنند یا خودرو کارکرده بهتر است؟ این دغدغه کاملا قابل توجیه است زیرا با تولید خودرو های بی کیفیت داخلی این دغدغه به وجود می آید که یک نمونه خارجی یا داخلی که در بازار به علت کارکرده و دست دوم بودن بهتر است خریداری شود و یا نه یک محصولی که از ابتدا در اختیار خودشان قرار گیرد.

در سال 1388 خودرویی در ایران بر سر زبان ها افتاد و به نام عروس فرانسوی معروف شد. زانتیا این خودرو بود که توانست طرفداران بسیاری برای خود جذب کند و در جمع خریداران همیشه یک گزینه روی میز قرار گیرد.  

خودرو صفر یا کارکرده

خودرو صفر یا کارکرده

ولی آیا بهتر است خریدار این خودرو را خریداری کند که کارکرده و دست دوم است و یا نه پول خود را به خرید یک خودرو صفر برای مثال تندر 90 اختصاص دهد؟ همیشه خریداران به دنبال خودرو با کیفیت بوده و هستند و این امر مهم ترین نکته خرید برای آنان می باشد و با توجه به کیفیت ضعیف خودرو های تازه تولیدی این دغدغه بیشتر خواهد شد متاسفانه خودرو های داخلی در کشور کیفیت لازم را ندارد و از کیفیت قابل قبولی برخوردار نیستند و به همین دلیل برخی از افراد به دنبال خرید خودرو کارکرده با همان مبلغ خود می باشند تا خرید خودرو صفر .

خودرو صفر یا دست دوم خودرو صفر یا دست دوم

یکی از دلایل دیگری که افراد تصمیم به خرید خودرو کارکرده می گیرند این است که به سمت خودرویی کشیده می شوند که در زمان تولید خود یک خودرو لوکس به حساب می آمده و در بازار بسیار توانسته بدرخشد و خریداران زیادی برای خود جلب کند ولی الان با متوقف شدن تولید این خودرو هنوز هم می تواند حرفی برای گفتن در مقابل حریفان خود داشته باشد .

به نظر شما خرید خودرو کارکرده بهتر است یا خرید خودرو صفر؟ پاسخ به این سوال سخت است ولی یک پاسخ بیشتر نخواهد داشت و خرید خودرو صفر مناسب تر و بهتر از خودرو های کارکرده است دلایل بسیار زیادی برای این انتخاب می تواند وجود داشته باشد که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره خواهد شد.

خودرو صفر یا دست دوم خودرو صفر یا دست دوم

پیشینه خودرو: همیشه نگهداری خودرو از خرید آن سخت تر بوده و خواهد بود شما در صورتی که انتخاب خود را خودرو کارکرده قرار دهید از پیشینه سرویس های خودرو و اطلاعات خودرو خبردار نخواهید شد و نمی دانید فروشنده ای که خودرو را قصد فروش دارد به چه صورت از خودرو نگهداری کرده و سرویس های لازم را آیا انجام داده است به موقع به همین دلیل وقتی شما خودرو صفر خریداری کنید به تمام سرویس های آن خودرو آگاه خواهید بود و می دانید خودرو از ابتدا متعلق به شما بوده و چه پیشینه ای داشته است.

خودرو صفر یا دست دوم خودرو صفر یا دست دوم

تصادف: تصادف یکی از اتفاقات ناگوار برای هر راننده می باشد تصادف علاوه بر اینکه به خودرو آسیب بدنه میزند باعث افت قیمت خودرو می شود. همیشه تصادفات خفیف و کوچک نیستند و برخی اوقات بسیار سهمگین برای خودرو می باشند وقتی شما خودرو کارکرده خریداری کنید شاید فروشنده به شما اطلاعاتی از تصادف ها و مشکلات بدنه ای خودرو به شما ندهد و شما اطلاعات لازم در مورد خودرو را نداشته باشید و این اتفاق یک ضرر بزرگ برای شما به شمار خواهد آمد ولی خرید خودرو صفر همچین مشکلی را برای شما نخواهد داشت.

خودرو صفر یا دست دوم خودرو صفر یا دست دوم

موتور خودرو: همیشه موتور خودرو از هر چیزی مهم تر است، شما با یک دور 5 دقیقه ای مطمئنا از سالمی موتور یک خودرو مطلع نخواهید شد و ممکن است خودرو ای که قصد خرید آن را دارید موتور سالمی نداشته باشد و این اتفاق ناگوار ترین اتفاق در خرید خودرو می تواند باشد ولی با خرید خودرو صفر شما دیگر نگرانی مشکل موتوری را نخواهید داشت و می دانید در قبل خودرو شما در کجا و چه استفاده ای از آن شده است و می دانید در کارخانه تولید و اولین فردی که پشت خودرو قرار میگیرد شما خواهید بود.

خودرو صفر یا دست دوم خودرو صفر یا دست دوم

 تلفن تماس : 38336718-051

تلفن همراه : 09155040968

آدرس مرکز تشخیص رنگ مهندس باغشنی : مشهد - حد فاصل چهار راه دانشجو و میدان دانش قبل از معلم 53

امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان