یکشنبه , 11 آبان 1399

کارشناسی رنگ خودرو – تشخیص رنگ

مرکز تشخیص رنگ مهندس باغشنی

شعبه تهران

آدرس : تهران– خیابان انقلاب - بعد از پل چوبی به سمت میدان امام حسین نرسیده به خیابان گرگان پلاک ۱۸۸

تلفن تماس : 77645397021

تلفن همراه : 09151594132

شعبه مشهد

آدرس : مشهد – حد فاصل چهار راه دانشجو و میدان دانش قبل از معلم 53

تلفن تماس : 38336718051

تلفن همراه : 09155040968

کارشناسی رنگ مهندس باغشنی را در اینستاگرام  نیز دنبال نمایید.

هدف از کارشناسی رنگ خودرو بازدید قطعات تعویضی و قطعات رنگ شده ، بازدید شاسی ها ، بازدید اتاق و برش های اتاق و نیم اتاق خودرومی باشد. در کارشناسی رنگ خودرو علاوه بر بررسی تشخیص رنگ شدگی قطعات، بازدید فنی، بازدید اصالت خودرو و بازدید شاسی ها و چپی بودن یا نبودن خودرو نیز بررسی میشود . نکته مهم این هست که بدانیم هر قطعه ای که رنگ می شود نظیر کاپوت جلو و یا عقب و سقف و درب ها یا گلگیرها در تعیین قیمت خودرو ارتباط کاملا مستقیمی دارند و علاوه برآن در وضعیت خودرو نیز ارتباط مستقیم دارد.

کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی - مزایای خودرو کارکرده چیست؟

کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی - مزایای خودرو کارکرده چیست؟

کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی - مزایای خودرو کارکرده چیست؟

همیشه خرید خودروی صفر شاید برای شما امکان پذیر نباشد و شما به سمت خودرو های کارکرده و دست دوم گرایش پیدا کنید شاید لذت خرید خودرو نو و صفر را نداشته باشد ولی مزیت هایی نیز دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

بنا به تحقیقات مرکز کارشناسی رنگ خودرو  در ایران از جمله مشهد و تهران و اصفهان خرید خودرو کارکرده می تواند دلایل مختلفی داشته باشد:

  • کافی نبودن مبلغ شما برای خرید خودرو صفر
  • نداشتن توانایی پرداخت قسط
  • نیازمند بودن آنی به خودرو و...

ولی این تصمیم به خرید خودرو کارکرده برای شما مطمئنا سود هایی نیز خواهد داشت که در ادامه می توان این مزیت ها را مطالعه نمایید.

1- کیفیت

شما با خرید خودرو صفر شاید از کیفیت آن خودرو اطلاع نداشته باشید و نتواند خودرو شما نیاز های شما را فراهم کند ولی در هنگامی که شما خودرو کارکرده خریداری می کنید می توانید از فروشنده تضمین های لازم را دریافت کنید تا در صورت مشکل در موارد مختلف خودرو را به فروشنده بازگردانید و مبلغ پرداختی خود را دوباره پس بگیرید.

2-تخفیف بیشتر

در هنگام خرید خودرو دست دوم و کارکرده به دلیل صفر نبودن خودرو امکان گرفتن تخفیف از فروشنده وجود دارد و می توانید با توافق بین خود و فروشنده قیمت خودرو را آن مبلغی که مد نظر شما است خریداری نمایید و راضی تر از معامله خود باشید.

مزایای خودرو کارکرده

3-نمایان شدن عیب ها و مشکلات خودرو

متاسفانه خودرو های تولیدی در کارخانه ها ممکن است با مشکلاتی مواجه باشند که خریدار اولیه باید نسبت به رفع آن ها اقدام نماید شما در هنگام خرید خودرو دست دوم و کارکرده با تمامی عیب ها و مشکلات خودرو مواجه خواهید شد و تمامی مشکلات خودرو را می توانید مشخص کنید و بعد اقدام به خرید کنید ولی در زمان خرید خودرو صفر این مشکلات نمایان نیست و ممکن است برای شما مشکل ساز شود.

مزایای خودرو کارکرده

4-هزینه های کمتر

هر خودرویی به نوبه خود هزینه هایی دارد که یکی از موارد مهم این هزینه ها، هزینه بیمه می باشد کارخانه های خودرو سازی در هنگامی تحویل شما را اجبار به بیمه کردن خودرو با بیمه شرکت خاصی می کنند ولی شما با خرید خودرو کارکرده ملزم و الزام به این کار نمی شوید و با نظر خود تصمیم به انتخاب شرکت بیمه مورد خواسته خود می کنید.

البته لازم به ذکر است که قبل از خرید خودرو کارکرده و دست دوم حتما به مراکز کارشناسی رنگ خودرو و مراکز بازدید فنی خودرو حتما مراجعه نمایید.

  تلفن تماس : 38336718-051

تلفن همراه : 09155040968

آدرس مرکز تشخیص رنگ مهندس باغشنی : مشهد - حد فاصل چهار راه دانشجو و میدان دانش قبل از معلم 53

امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان