شنبه , 18 مرداد 1399

چرا افراد ون اجاره می کنند؟

چرا افراد ون اجاره می کنند؟

چرا افراد ون اجاره می کنند؟

14 آذر 1398 اخبار خودرو 846 بازدید

می دانید که کسب و کار هایی مثل اجاره ون در تهران به طور مثال مغازه و یا مرکزی ندارد که مردم بتوانند به صورت ملموس با آن ارتباط برقرار کنند.بنا به همین دلیل چراغ این کسب و کار در نظر بسیاری از افراد خاموش است و تنها بعد از شنیدن مزایای این کار،متمایل می شوند که یک بار این کار را انجام دهند.

اما چرا افرادی که حداقل یک بار ون کرایه کرده اند باز هم به ما سر می زنند!

کرایه ون بسیاری از امور را تسهیل می بخشد

کسب و کار ما هر روز در حال گسترش است.تنها به یک دلیل و آن هم کمبود وقت و عامل دیگری که همه گیر شده است و آن هم تمایل افراد برای برون سپاری امور مختلف است.

این موضوع در کاملا در سال های اخیر مشهود بوده است.دیگر برای رفتن به فرودگاه لازم نیست با خودرو شخصی خود راهی شوید،خودرو خود را برای یک و یا چند روز در پارکینگ فرودگاه مستقر کنید و پس از پرواز در حالی که خسته هستید دوباره تمام مسیر را رانندگی کنید.

امروز دیگر لازم نیست برای سفر به شهرهای دور مانند شیراز هزار کیلومتر رانندگی کنید و برای مثال اگر 3 روز قصد اقامت دارید،یک روز کامل را برای رفع خستگی در سفر استراحت کنید.

امروزه رفاه حال کارکنانتان در راندمان کاریتان بسیار موثر است.نمی توانید با سرویس هایی با ون ها و مینی بوس های درجه 2 و 3 پرسنل خود را به محل کار بیاورید و دوباره بر گردانید و حجم نارضایتی ان ها را بیافزایید.

شیرینی سفر را بدون رانندگی تجربه کنید

حقیقت این است که وسائل نقلیه بسیار دست و پا گیرند.از آن گذشته آیا غیر از این است که سفر به کلان شهر هایی مانند اصفهان و شیراز دو جنبه دارد.اول مسیر شروع سفر تا مقصد و جنبه دوم مدیریت رفت و آمد در کلان شهر که معمولا با حجم ترافیک زیادی (بخصوص در تعطیلات) مواجه است.

اگر چند خودرو و خانواده قصد دارید به سفر بروید که باز هم وضعیت از این بدتر خواهد شد و مدیریت طول مسیر هم به تمامی وظایفتان اضافه خواهد شد.

ون ها تا 17 سرنشین را در خود جای می دهند،چند صد کیلو بار را با خود بدون دردسر حمل می کنند و تا 4 خانواده می توانند بصورت گروهی طول مسیر را با یکدیگر باشند.

اجاره ی ون برای گشت درون و برون شهری یک روزه

این گزینه پرطرفدارترین و در عین حال بصرفه ترین مورد برای گشت های درون و برون شهری است.

 • اما چرا پرطرفدارترین؟
  بسیاری از ارگان های مختلف نیازمند سیار بودن کارمندان برای بازدید،برگزاری یا شرکت در همایش های مختلف و یا ماموریت می باشند.بخصوص در شهر تهران اجاره ون برای گشت 10 ساعته از پرتقاضاترین خدماتیست که درخواست می شود.

 • چرا بصرفه است؟
  ون ها تعداد مشخص و البته زیادی از افراد را جا به جا می کنند.بنابراین هزینه جا به جایی برفرض یک نفر در میان 15 نفر در ترانسفر به شهر قزوین هزینه ناچیزیست.این موضوع را در نظر داشته باشید که تعداد مشخصی از افراد

اجاره دربستی ون ارزان در تهران _ کرایه ون های لوکس

قیمت اجاره ون در مراکز مختلف اجاره دهنده ون متغییر است.بسیاری از مراکز به صورت واسطه ای ون کرایه می دهند.مسلما حضور واسطه قیمت و هزینه را بالا خواهد برد.

خوشبختانه مجموعه ما،تهران رنت ون، با مدیریت جناب آقای سلطانی ، کاملا بدون واسطه و بصورت مستقیم اقدام به عرضه ون های مختلف می کند.خودروهای ون مجموعه تهران رنت ون شامل اجاره ی انواع ون های هیوندای ، کرایه روزانه ون تویوتا هایس ، اجاره سری های مختلف ون های لوکس مانند بنز ویتو و ون های سطح متوسط مانند ون دلیکا ، می باشد.

اما فعالیت این مجموعه تنها مختص به شهر تهران نمی باشد و بسیاری از کلان شهرها و فرودگاه های پر رفت و آمد کشور توسط ما پوشش داده می شود.پس از شهر تهران ، کرایه ون در شیراز و اجاره ون در مشهد به ترتیب پر تقاضاترین خدماتی هستند که توسط مجموعه ارائه گشته است.

پرسش و پاسخ متداول و بررسی شرایط اجاره کردن ون

 • قیمت اجاره ون چقدر است ؟ هزینه اجاره ون کاملا بستگی به نوع ون،زمان مدنظر شما و مکان مبدا و مقصد دارد.این هزینه احتساب شده و به صورت تفکیک شده برای هر شهر،داخل وبسایت قرار گرفته است.
 • آیا برای کرایه ون مدارک خاصی باید ارائه شود؟ خیر ، ون ها دربستی کرایه می شوند و تمامی آن ها با راننده هستند.بنابراین مسئولیت خودرو با راننده می باشد.
 • آیا در صورت وجود طرح ترافیک در تهران یا هر شهر دیگری،هزینه اجاره ون افزایش می یابد؟ بله،هزینه طرح ترافیک به هزینه کرایه اضافه می گردد.
 • در صورت اجاره چند روزه ون،مسئولیت غذا و محل اسکان راننده با کیست؟تامین غذای راننده و محل اسکان با شخص اجاره کننده می باشد.البته درصورت عدم توان شخص،با صرف هزینه ای کمی بیشتر،مسئولیت غذا و اسکان راننده را به خود او خواهید سپرد.
 • چه ون هایی برای چه کارهایی مناسب است؟برای تشریفات لوکس و نمایشگاه از ون بنز ویتو استفاده کنید.برای تورهای مسافرتی و گشت یک روزه داخل شهر از ون هیوندای h350 استفاده کنید و برای سرویس رفت و آمد شرکتتان از ون ارزان قیمت دلیکا ون استفاده کنید.
 •  
امتیاز دهی
2/5
رتبه بندی این مطلب:
2/5
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان