شنبه , 18 مرداد 1399

5 ماشین جدید تویوتا وارد ایران می شوند!

5 ماشین جدید تویوتا وارد ایران می شوند!

3 اسفند 1395 اخبار خودرو 105852 بازدید

به گزارش خبرکاراپ، مدیر بازاریابی نمایندگی تویوتا نوشت: در سال جدید ما 5 خودرو جدید عرضه خواهیم کرد. ضمن آن که ما برای واردات خودروهای هیبریدی برنامه گسترده‌ای داریم.

مدیر بازاریابی نمایندگی تویوتا در پاسخ به این پرسش که چرا بعضاً یک مدل تویوتا با آپشن‌های گوناگون به مشتری‌ها تحویل داده می‌شود؟ ، اظهار داشت: با وجود این که تحریم‌های هسته‌ای لغو شده است اما هنوز اثرات آن وجود دارد به طوری که ما برای تامین نیاز بازار مجبور شدیم از راه‌های مختلف خودرو وارد کنیم.

فرزاد صالحی ادامه داد: خودرویی که برای بازار خلیج فارس تولید می‌شود به طور حتم آپشن های متفاوتی با خودوریی که برای روسیه ساخته شده دارد، مثلا در اروپا خودرو با سانروف خیلی کم است چون نسبت به کشورهای حاشیه خلیج فارس آفتاب کمتری دارند.

وی ادامه داد: در چند سال اخیر ما همیشه رتبه اول خدمات پس از فروش داشته‌ایم. این درحالی است که ما تحریم بوده‌ایم و علاوه بر تامین خدمات پس از فروش خودروهایی که خودمان به مشتری عرضه می‌کنیم به دیگر محصولات تویوتا نیز خدمات می‌دهیم.

صالحی تصریح کرد: در سال جدید ما 5 خودرو جدید عرضه خواهیم کرد. ضمن آن که ما برای واردات خودروهای هیبریدی برنامه گسترده‌ای داریم؛ در سال 95 سی و پنج درصد از خودروهایی که تویوتا به ایران صادر کرد هیبریدی بود و همین نشان می دهد که بازار ایران ظرفیت این نوع خودروها را دارد و مردم نیز از آن استقبال می کنند.

منبع: ایرتویا
امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان