جمعه , 9 اسفند 1398

ماشینهای شاسی بلند تولید روس در راه بازار ایران

ماشینهای شاسی بلند تولید روس در راه بازار ایران

23 اسفند 1395 اخبار خودرو 116232 بازدید

شرکت روسی که قرار است به تازگی واراد بازار خودرو ایران شود به نام: « یو ای زد » UAZ و این شرکت در کار تولید ماشینهای شاسی بلند است.

به گزارش خبرکاراپ، به نقل از پایگاه خبری اسپوتنیک، قرار است شرکت «یو ای زد» روسیه که یک شرکت صاحب نام در  عرصه تولید خودرو در این کشور محسوب می شود به زودی خط تولیدی از اتومبیل های شاسی بلند و وانت‌بار خود را در جمهوری اسلامی ایران راه اندازی می کند.

این توافقنامه در نمایشگاه خودرو سال ۲۰۱۷ میلادی که در ماه فوریه در تهران برگزار شده به امضاء طرفین رسیده است.

در همین حال  «آندری دروفیف»، مدیر فروش و صادرات «یو ای زد» گفت: این شرکت در گام اول نیاز به ارزیابی ظرفیت بازار ایران و نیز تخمین درباره میزان تقاضای برای تولیدات این شرکت را قبل از شروع تولید دارد.

وی در ادامه گفت: صنعت خودرو سازی ایران به خوبی توسعه یافته و دولت این کشور با وضع مالیات سنگین بر روی خودروهای وارداتی از این صنعت حمایت می کند؛ بنابراین برای کسب حجم فروش قابل توجه در ایران نیازمند مونتاژ خودروهای خود در این کشور هستیم.

مدیر فروش صادرات «یو ای زد» تصریح کرد: بمنظور درک از نیاز مشتریان ایرانی باید اول فروش محصولات کامل و آماده را در ایران آغاز کنیم. ما و نمایندگی های فروش مان آماده اجرای این کار بعداز اخذ مجوز هستیم.

به نوشته اسپوتنیک، ایران با خودروهای «یو ای زد» تقریبا آشنا است و در دهه ۱۹۹۰ میلادی در حدود ۱۵۰۰ دستگاه از این اتومبیل ها در بازار ایران به فروش رسیده است.

تصاویری از تولید این خودروساز روسی UAZ

ماشینهای شاسی بلند تولید روس در راه بازار ایران ماشینهای شاسی بلند تولید روس در راه بازار ایران ماشینهای شاسی بلند تولید روس در راه بازار ایران ماشینهای شاسی بلند تولید روس در راه بازار ایران

ماشین مخصوص آفرود- یو ای زد

ماشینهای شاسی بلند تولید روس در راه بازار ایران
امتیاز دهی
3/0
رتبه بندی این مطلب:
3/0
اشتراک
Print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (1)
میلاد

قیمت uaz چنده؟

0
0
پاسخ

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان