جمعه , 4 بهمن 1398

شرایط جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 19 دی 98

قیمت فرش ماشینی بر چه اساس تعیین می شود؟ فرش ارزان از کجا بخریم؟

3 بهمن 1398 13 متفرقه
قیمت فرش ماشینی بر چه اساس تعیین می شود؟ فرش ارزان از کجا بخریم؟
با افزایش تورم و افزایش قیمت کالاهای اساسی در کشور و عدم هماهنگی درآمد با هزینه های خانواده های ایرانی، قیمت هر کالا و تناسب آن با بودجه یکی از اساسی ترین چالش ها برای ایرانیان است و به طبع آن، قیمت فرش، که کالایی ضروری برای تمام خانه ها در ایران محسوب می شود، اهمیت فراوانی دارد. قیمت فرش ماشینی بر چه اساس تعیین می شود؟  قیمت فرش ماشینی بر اساس موارد مختلفی تعیین می گردد و هر شرکت نیز بر اساس سیاست های خود، برای محصولاتش قیمت مصرف کننده مشخص می کند. قیمت فرش ماشینی وابسته به...

طرح تبدیل هاوال H2 به سایر محصولات گروه بهمن - دی 98

25 دی 1398 182 اخبار خودرو
طرح تبدیل هاوال H2 به سایر محصولات گروه بهمن - دی 98

با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده در تامین و توقف تولید خودروی هاوال به واسطه تحریم‌های ظالمانه و همچنین درخواست برخی از مشتریان محترم ، شرایط تبدیل تعهدات هاوال به سایر خودروهای تولیدی شرکت بهمن موتور به شرح ذیل اعلام میگردد.

شرایط جدید پیش فروش پژو 207 دستی با سقف پانوراما - دی 98

16 دی 1398 523 اخبار خودرو
شرایط جدید پیش فروش پژو 207 دستی با سقف پانوراما - دی 98

طرح مشارکت در تولید خودرو پژو 207 دستی پانوراما از ساعت 11 صبح روز چهار شنبه مورخ 18/10/98 و تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می گردد.

جدول 1 :شرایط و برنامه فروش

جدول 2 :نرخ سود.

۱۰ نکته بسیار مهم قبل از اقدام برای کاشت مو

8 دی 1398 128 اخبار خودرو
۱۰ نکته بسیار مهم قبل از اقدام برای کاشت مو
کاشت مو به چند دلیل تصمیم بسیار مهمی است. هزینه‌ی کاشت مو با کیفیت بالا می‌تواند برای بیشتر افراد بسیار بالا باشد. کاشت موی بد می‌تواند اثرات زیان‌آور طولانی‌مدت بر روی بیمار داشته باشد، هم فیزیکی و هم روانی. علی‌رغم ادعای برخی کلینیک‌ها، متد بدون جراحی برای انجام کاشت مو وجود ندارد. کاشت مو یک جراحی تهاجمی یا نیمه تهاجمی است. با این گفته‌ها، چه چیزهای مهمی را باید قبل از انجام کاشت مو در نظر داشت؟

فهرست قابل اعتمادترین برندهای خودروسازی منتشر شد

8 دی 1398 159 اخبار خودرو
فهرست قابل اعتمادترین برندهای خودروسازی منتشر شد
موسسه CarMD اخیرا نتایج تحقیق اختصاصی خود از رتبه بندی خودرو‌ها بر اساس شاخص میزان سلامت و قابل اعتماد بودن را منتشر کرده است. این تحقیق نشان می‌دهد که کدام خودرو‌ها مطمئن‌تر بوده و هزینه تعمیر کمتری به مالک تحمیل می‌کنند. به گفته CarMD بیش از ۱۴.۴ میلیون خودرو تولیدی بین سال‌های ۱۹۹۶-۲۰۱۹ در این تحقیق مورد ارزیابی قرار گرفته و مدل‌هایی که چراغ چک موتور آن‌ها بین اول اکتبر ۲۰۱۸ الی ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹ روشن شده، مشخص گشته اند. داده‌های بدست آمده...

سایپا جایگزین پراید را معرفی کرد

3 دی 1398 560 اخبار خودرو
سایپا جایگزین پراید را معرفی کرد
رئیس انجمن قطعه‌سازان استان اصفهان گفت: شرکت سایپا درنظر دارد خودرو جدید رهام را جایگزین پراید کند و همچنین ظرفیت تولید تیبا برای جایگزینی پراید افزایش خواهد یافت. ابراهیم احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص توقف تولید پراید و پژو ۴۰۵ در سال ۱۳۹۹، اظهار کرد: دو شرکت ایران خودرو و سایپا، خودروهای جایگزین پراید و پژو ۴۰۵ را مشخص کرده اند. وی افزود: سایپا در نظر دارد خودرو جدید «رهام» را جایگزین پراید کند، همچنین ظرفیت تولید تیبا برای جایگزینی پراید افزایش خواهد...

طرح تبدیل خودرو هاوال H2 به سایر محصولات - آذر 98

16 آذر 1398 216 اخبار خودرو
طرح تبدیل خودرو هاوال H2 به سایر محصولات - آذر 98

به اطلاع مشتریان گروه بهمن میرساند، با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده در تامین و توقف تولید خودروی هاوال به واسطه تحریم‌های ظالمانه و همچنین درخواست برخی از مشتریان محترم ، شرایط تبدیل تعهدات هاوال به سایر خودروهای تولیدی شرکت بهمن موتور به شرح ذیل اعلام میگردد.

لازم به ذکراست با توجه به موجودی محصولات قابل جایگزینی، شرایط مذکور صرفا تا تاریخ 98/10/05 برقرار می باشد و هرگونه پرداخت وجه و یا درخواست تبدیل پس از زمان تعیین شده، مورد پذیرش نخواهد بود.

چرا افراد ون اجاره می کنند؟

14 آذر 1398 363 اخبار خودرو
چرا افراد ون اجاره می کنند؟

می دانید که کسب و کار هایی مثل اجاره ون در تهران به طور مثال مغازه و یا مرکزی ندارد که مردم بتوانند به صورت ملموس با آن ارتباط برقرار کنند.بنا به همین دلیل چراغ این کسب و کار در نظر بسیاری از افراد خاموش است و تنها بعد از شنیدن مزایای این کار،متمایل می شوند که یک بار این کار را انجام دهند.

1345انتها

انتخابگر پوسته

دی ان ان