دوشنبه , 5 خرداد 1399

محصول جدید بوگاتی

محصول جدید بوگاتی

6 اردیبهشت 1396 اخبار خودرو 114958 بازدید
شرکت بوگاتی شرکت افسانه ساز دنیای خودرو که خودرو های خود را به گونه ای طراحی می نماید که هیچ منتقدی نتواند ایرادی از آن بگیرد. بعد از معرفی محصول ویرون خود توانست نظر بسیاری از طرفداران دنیای خودرو را به خود جلب نماید. بعد از تولید این خودرو افسانه ای شرکت بوگاتی یک محصول جدید تولید کرد که تکمیل کننده نمونه ویرون نام گرفت و نام این خودرو جدید را شیرون نامید. حال این شرکت پر آوازه دنیای خودرو تصمیم دارد خودرو جدید خود رو با الهام گیری از نمونه های قبلی وارد بازار نماید. حال ما تصمیم داریم اطلاعات این محصول جدید بوگاتی را به شما همراهان گرامی معرفی کنیم.
بوگاتی بوگاتی
بوگاتی در ابتدا تصمیم بر این امر داشت که یک محصول سدان موتور جلو به نام گالیبیر تولید نماید و بعد از آن نیز خودرو ROYALE را مد نظر قرار دادن مدل شارافی TYPE41 که در دهه 20-30داشت تولید نماید .اما این شرکت بزرگ از تصمیم خود به یکباره منصرف شد.
بوگاتی بوگاتی
و تنها دلیل این انصراف شرکت بوگاتی از تولید آن محصول رویایی کسی نبود جز آرتور بی نوستاس که طراح خودرو زیبای پورشه 939 بود که با دادن طرح و ایده ای غیر قابل رد توانست نظر شرکت بوگاتی را به خود جلب نماید.
بوگاتی بوگاتی
این طرح افسانه ای از TYPE51 الهام گیری شده است .خودرویی که در جهان تنها 4 عدد از آن تولید شده و در حال حاضر فقط 3 عدد از آن سالم می باشد.
بوگاتی بوگاتی
آرتور بی نوستاس در طراحی این خودرو با الهام گیری از TYPE51 و شیرون و تلفیق این دو خودرو تصمیم به طراحی خودرویی دارد که بتواند دو رقیب سر سخت خود یعنی فراری812 و رولز رویس ریث را پشت سر خود نگه دارد.
بوگاتی بوگاتی
کاپوت این محصول تازه طراحی بوگاتی بسیار کشیده است که سبب دیده نشدن پنجره های از جلو می باشد و دیدن داخل خودرو از بغل میسر نمی باشد و حال باید دید خودرو تازه بوگاتی می تواند راه درخشان محصولات قبلی را ادامه دهد و یا دوباره شرکت بوگاتی از تولید این محصول هم نیز منصرف می شود.
بوگاتی بوگاتی
امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان