یکشنبه , 15 تیر 1399

فهرست قابل اعتمادترین برندهای خودروسازی منتشر شد

فهرست قابل اعتمادترین برندهای خودروسازی منتشر شد

فهرست قابل اعتمادترین برندهای خودروسازی منتشر شد

8 دی 1398 اخبار خودرو 314 بازدید

موسسه CarMD اخیرا نتایج تحقیق اختصاصی خود از رتبه بندی خودرو‌ها بر اساس شاخص میزان سلامت و قابل اعتماد بودن را منتشر کرده است. این تحقیق نشان می‌دهد که کدام خودرو‌ها مطمئن‌تر بوده و هزینه تعمیر کمتری به مالک تحمیل می‌کنند.

به گفته CarMD بیش از ۱۴.۴ میلیون خودرو تولیدی بین سال‌های ۱۹۹۶-۲۰۱۹ در این تحقیق مورد ارزیابی قرار گرفته و مدل‌هایی که چراغ چک موتور آن‌ها بین اول اکتبر ۲۰۱۸ الی ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹ روشن شده، مشخص گشته اند.

داده‌های بدست آمده حکایت از آن دارند که از بین تمامی برند‌ها محصولا مرسدس بنز قابل اعتمادتر بوده و مشکلات کمتری برای مالکین خود ایجاد می‌کنند. پس از این برند لوکس آلمانی، میتسوبیشی، بیوک، رم و فورد در رتبه‌های بعدی قرار دارند. نکته عجیب در این بین اینکه در ارزیابی میزان قابل اعتماد بودن برند‌ها که از سوی سایر موسسات - مثل جی دی پاور - انجام می‌شود، مرسدس بنز معمولا حائز رتبه‌های میانی می‌شود.

ده خودروسازی که احتمال روشن شدن چراغ چک موتور در آنها کمتر از بقیه است:

وقتی صحبت از هزینه تعمیرات و رفع ایراد روشن شدن چراغ چک موتور باشد، برند کیا در صدر می‌ایستد. میانگین تعمیر این ایراد در محصولات کیا برابر با ۳۲۱ دلار برآورد شده است.

بعد از این خودروساز کره ای، شرکت مزدا در رتبه دوم جای گرفته؛ CarMD هزینه رفع ایراد روشن شدن موتور در تولیدات این کمپانی ژاپنی را ۳۳۲ دلار پیش بینی کرده است. هیوندای و کرایسلر به ترتیب با ۳۳۳ و ۳۳۷ دلار هزینه تعمیر برای ایراد مذکور در رتبه‌های سوم و چهارم ایستاده اند.

ده خودروسازی که رفع ایراد روشن شدن چراغ چک در محصولات آنها هزینه کمتری دارد:

از بین مدل‌های ارزیابی شده، هوندا CR-V مدل ۲۰۱۷ به عنوان قابل اعتمادترین خودرو دست پیدا کرده است.

سوبارو Outback ۲۰۱۷ و لکسوس NX ۲۰۱۶ هم به ترتیب دومین و سومین مدل قابل اعتماد در بین تمامی خودرو‌ها لقب گرفته اند. رتبه‌های چهارم و پنجم نیز در این بخش به سوبارو لگاسی ۲۰۱۷ و هوندا سیویک ۲۰۱۷ رسیده است

لیست ده خودروی قابل اعتماد:

از لحاظ هزینه تعمیر ایراد موتور، سوبارو Outback 2017 با 60 دلار بیش از بقیه هوای مالک خود را نگه می دارد. تویوتا پریوس 2016 با 67 دلار، هیوندای توسان 2017 با 79 دلار، کیا سول 2017 با 82 دلار و مرسدس بنز C کلاس 2016 با 85 دلار در رتبه های دوم تا پنجم کمترین هزینه تعمیر موتور قرار دارند.

لیست ده خودرویی که کمترین هزینه را برای رفع ایراد روشن شدن چراغ چک موتور دارند:

موسسه CarMD در ارزیابی خود به کلاس های مختلف نیز پرداخته و سه مدل برتر در هر کلاس را از لحاظ دو فاکتور یاد شده مشخص کرده است. در جداول زیر می توانید این مدل ها را مشاهده فرمایید.

قابل اعتمادترین مدل ها در هر کلاس:

کم هزینه ترین مدل ها در هر کلاس:

امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان