یکشنبه , 15 تیر 1399

قیمت تویوتا کمری هیبرید افزایش یافت +تصاویر

خودرو های خوب ایرانی

15 اردیبهشت 1396 اخبار خودرو 119302 بازدید
خودرو های بسیار زیادی طی سالیان اخیر در ایران تولید و وارد بازار شده اند ولی تنها برخی از این خودرو ها تونسته اند نظر خریداران را به خود جلب نمایند و موفق شوند نمایش قابل قبولی از خود به نمایش گذارند. خودرو های تولیدی در ایران اغلب کپی برداری از نمونه های دیگر خودرو های تولید شده می باشد و نمی توانند در صدر جدول قرار گیرند و نظر خریداران را به خود جلب کنند و اعلب خودرو های وارداتی هستند که نیاز های خریداران را بیشتر به سمت خود می کشانند ولی خودرو های انگشت شماری نیز هستند که توانسته اند به خوبی نام خود را بر سر زبان ها اندازند. ما در ادامه تصمیم داریم تعدادی از خودرو های خوب و قدرتمند ایران را به شما همراهان گرامی معرفی نماییم. در ابتدای این لیست نام خودرو معروف و با کیفیت و قدرتمند مزدا 3 مشاهده می شود که توانسته است بعد از ورود به ایران بسیار خریداران را راضی نگه دارد و مشتریان را همیشه برای خود حفظ کند این خودرو یکی از معدود محصولات و خودرو هایی می باشد که توانسته قیمت بالای خود را به دلیل کیفیت مناسب خود توجیه نماید و در صدر لیست با کیفیت ترین خودرو های ایران نشیند.
مزدا 3 مزدا 3
خودرو دوم این لیست هایما S7 می باشد و جای تعجب دارد که یکی از با کیفیت ترین خودرو های جاده های ایران می باشد با توجه به این موضوع که در خیابان های کشور تعداد کمی از این خودرو مشاهده می شود این خودرو به دلیل مناسب بودن اتاق داخلی ایمنی و راحتی مناسب و استفاده از قطعات با کیفیت توانسته این رتبه را برای خود به ارمغان آورد.
هایما S7 هایما S7
 رنو تندر 90 خودرو نام آشنایی که توسط پارس خودرو ارائه می شود و مدت های بسیار زیادی است که در سر زبان های ایرانی ها از او به عنوان یک خودرو با کیفیت یاد می شود این خودرو که بعد از ورود به ایران توانست نمایش خوبی از خود به نمایش گذارد بعد از گذشت چندین سال هنوز هم به عنوان یک خودرو خوب و با کیفیت از او یاد می شود و اگر طراحان در زیبایی او کمی تجدید نظر می کردند مطمئنا می توانست بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
خودرو های با کیفیت رنو تندر 90
رانا خودرو ملی ایرانی می باشد که در طی آزمایشات تواسنت مقام خوبی برای خود دست و پا کند و نظر کارشناسان را به خود جلب نماید و از معدود محصولات تولیدی داخل بود که با کیفیت و دوام خوب ساخته شده است و از آنجا که خودرو ملی نیز می باشد می تواند راه گشای محصولات دیگر برای تولید با کیفیت تر باشد. این خودرو هنوز هم می تواند به موفقیت های دیگری دست یابد و بیشتر مردم با او آشنا شوند
رانا رانا
وانت های تولیدی در ایران معمولا نمی توانند نمایش قابل قبولی از خود نشان دهند و توسط خریداران انتخاب شوند ولی وانت تندر بعد از تولید توانست به خوبی در بین ایرانی ها جای خود را باز کند و یکی از گذینه های روی میز قرار گیرد این محصول به دلیل وزن کمی که دارد می تواند شتاب خوب و قابل قبولی داشته باشد و توانایی حمل بار مناسبی نیز داراست.
وانت تندر 90 وانت تندر 90
کیا سراتو سایپا بر خلاف اینکه در هنگام معرفی استقبالی از آن صورت نگرفت و نتوانست نظر خریداران را به خود جلب کند ولی در دسته خودرو های با کیفیت دسته بندی می شود و کیفیت قابل قبولی دارد و در آزمایشات استانداردی که روی این خودرو صورت گرفته توانسته 3 ستاره کسب نماید و با توجه به این موضوع که 3 ستاره بسیار پایین می باشد ولی در بین خودرو های موجود از رقبای دیگر خود بهتر بوده و بهتر توانست خود را در آزمایشات نشان دهد.
کیا سراتو مونتاژ کیا سراتو مونتاژ
امتیاز دهی
4/0
رتبه بندی این مطلب:
4/0
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان