دوشنبه , 12 خرداد 1399

ایران در راه قرار داد با خودرو سازان ایتالیا

ایران در راه قرار داد با خودرو سازان ایتالیا

24 بهمن 1395 اخبار خودرو 115064 بازدید

به گزارش خبر کاراپ و به نقل از خبرآنلاین، هاشم يكه زارع در چهارمين همايش بين المللی صنعت خودرو با اشاره به رشد ٤٠ درصدی توليد خودرو در سال جاری، تاكيد كرد: بايد توجه كنيم كه در كنار اين افزايش توليد، ارتقای خدمات فروش و پس از فروش از اهميت بالايی برخوردار است و افزايش توليد بدون توجه به اين موضوع معنا ندارد.

وی با اشاره به اينكه مشتری به دنبال افزايش كيفيت است، تاكيد كرد:١٠ سال پيش ٦٤ درصد توليد و فروش خودرو در كشورهای پيشرفته انجام می شد اما اكنون اين ميزان به ٤٤ درصد كاهش يافته است.

مديرعامل ايران خودرو در ادامه با اشاره به اينكه اكنون ٥٤ درصد توليد خودرو در كشورهای در حال توسعه انجام می شود، اظهار كرد: بازار بزرگی درامتظار منطقه است.

وی با اشاره به اينكه در ايران و كشورهای اطراف ايران ٥٧٥ ميليون نفر زندگی مي كنند، اضافه كرد:در اين منطقه ٨٤ درصد توليد توسط ايران و تركيه انجام می شود.

مديرعامل ايران خودرو با تاكيد بر اهميت توجه به خدمات فروش و پس از فروش، خاطرنشان كرد: " اگرچه طی ٢٠ سال گذشته تويوتا، نيسان و ... بازيگران اصلی صنعت خودرو بودند اما اكنون بازيگران جديدی وارد بازار شده اند و تمايل به سمت سيستم هاي هوشمند است ".

وی با اشاره به اينكه در سال ٢٠٠٥، ٩٠٠ ميليون خودرو در ناوگان وجود داشت كه در سال ٢٠٢٥ به ٨٠٠ هزار خودرو می رسد.

يكه زارع با اشاره به اينكه اگر روی خارج كردن خودروهای فرسوده تمركز كنيم بازار بيشتری خواهيم داشت، تصريح كرد: ما بايد از توليد كننده خودرو بودن گذر كرده وخودروساز شويم كه در اين راستا بايد به تحقيق توسعه بپردازيم.

امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان