پنجشنبه , 2 بهمن 1399

پرشتاب ترین خودرو های جهان

پرشتاب ترین خودرو های جهان

3 خرداد 1396 متفرقه 105752 بازدید
همیشه کارخانه های خودرو سازی سعی در ارتقاء محصولات خود دارند و با پیشرفت روز به روز صنعت خودرو این امر بیشتر محقق می شود و خودرو هایی فوق العاده تر وارد بازار های جهان می شوند .هر خودرویی که تولید و به بازار عرضه می شود رقبای خاص خودش را دارد و وارد به مسابقه ای میان خودرو های کارخانه های دیگر قرار می گیرند. همیشه بحث سرعت و قدرت فنی از مهم ترین عوامل در ساخت خودرو بوده است و کارخانه های سازنده تمرکز بسیار زیادی را بر روی آن قرار می دهند تا خودرویی پر شتاب تر و با توان موتوری بالاتر تولید نمایند حال ما تصمیم داریم پر شتاب ترین خودرو های تولیدی تا بحال را به شما همراهان عزیز معرفی نماییم.

دوج چلنجر دیمن

این خودرو مقام اول پر شتاب ترین خودرو جهان را به خود تعلق داده است و توانسته لRب پر شتاب ترین خودرو جهان را برای خود ثبت نماید. دوج چلنجر بعد از معرفی توانست همه افراد را متحیر کند و از معرفی این غول همه دوستداران دنیای خودرو شگفت زده شدند. این غول وحشی طی آزمایشاتی که بر رویش انجام شده است توانسته عدد 2/3ثانیه را برای صفر تا 96 خود ثبت نماید و گوی سبقت را از رقبای خود بدزدد. یکی از جالب ترین اتفاقاتی که در هنگام حرکت این خودرو برای ثبت رکورد اتفاق افتاد جدا شدن چرخ های جلو از زمین بود که این نشان از قدرت موتوری بسیار بالای این خودرو بود.
دوج چلنجر دیمن

بوگاتی شیرون

این خودرو مقام دوم پر شتاب ترین خودرو جهان را به خود تعلق داده است. کارخانه بوگاتی همیشه یکی از پر آوازه ترین و موفق ترین کارخانه ها بوده است که محصولاتی با توان موتوری فوق العاده تولید کرده است و توانسته رقیب بسیار سختی برای رقبای خود در این مسابقه باشد. این خودرو مانند برادر بزرگتر خود توانسته نام این کارخانه قدرت مند را پر آوازه تر کند و خود را جزو پر شتاب ترین خودرو های تولیدی در کل جهان نماید. این خودرو قادر است در عرض 2/5ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت رساند و رقیب بسیاری سختی برای مقام اول این لیست باشد بوگاتی شیرون یکی دیگر از محصولات موفق کارخانه بوگاتی می باشد که بعد از معرفی همگان را شگفت زده کرد.
بوگاتی شیرون

بوگاتی ویرون سوپراسپرت

این خودرو مقام سوم پر شتاب ترین خودرو جهان را به خود تعلق داده است. همانطور که در بالا گفتیم این خودرو برادر بزرگ تر بوگاتی شیرون می باشد که بعد از تولید  رقبای این خودرو حرفی برای گفتن نداشتند. این خودرو بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفته است و سود آوری بسیار بالایی برای کارخانه بوگاتی داشته است و به همین دلیل کارخانه بوگاتی تصمیم به تولید خودروی قوی تری به نام بوگاتی شیرون گرفته است. بوگاتی همیشه بیشترین تمرکز خود را بر روی قدرت و توان موتوری محصولات خود قرار داده است و این خودرو تولیدی این شرکت می تواند در عرض 2/5 ثانیه سرعت خودر را از صفر به 100 کیلومتر در ساعت برساند و حد اکثر سرعت خود را تواسنته431 کیلومتر در ساعت ثبت نماید.
بوگاتی ویرون سوپراسپرت

تسلا S P100D

این خودرو مقام چهارم پر شتاب ترین خودرو جهان را به خود تعلق داده است .کارخانه سازنده این خودرو اعتقاد دارد محصول تولیدی خود دومین خودرو پر شتاب جهان محسوب می شود ولی این ادعا تا حدودی رد شده است و شرکت های دیگر توانسته اند محصولاتی تولید نمایند که این ادعای شرکت تسلا را رد نماید. این خودرو تمام الکتریکی توانسته به دلیل الکتریکی بودن خود وجه تمایز بزرگی نسبت به رقیبان خود داشته باشد و فناوری جدیدی را به دنیای خودرو وارد نماید و اولین خودرو الکتریکی پر شتاب جهان نام گیرد این محصول توانسته در آزمایشات سرعت صفر تا 96 عدد 2/5 ثانیه را برای خود ثبت نماید که با توجه به الکتریکی بودن این محصول یکی از اعجاب انگیز ترین خودرو های دنیای خودرو می باشد.
تسلا مدل S P100D

آریل اتم 3.5R

این خودرو مقام چهارم پر شتاب ترین خودرو جهان را به خود تعلق داده است. همیشه ادغام خودرو های مسابقه با خودرو های شهری ریسک بزرگی برای کارخانه های سازنده محسوب می شده است و برخی از آن ها دست به این اقدام نمیزنند ولی این خودرو لیست ما با تلفیق یک خودرو مسابقه و یک خودرو شهری تولید شده است و توانسته نمایش خوبی از خود به نمایش گذارد و در آزمایشات صورت گرفته توانسته برای سرعت 0 تا 100 خود عدد 2/6ثانیه را ثبت نماید و خود را در لیست پر شتاب ترین خودرو های تولیدی قرار دهد.
آریل اتم 3.5R
امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان