ﺳﻪشنبه , 19 فروردین 1399

ماشینهای برقی به استان مازندران می آیند!

ماشینهای برقی به استان مازندران می آیند!

22 اسفند 1395 اخبار خودرو 104183 بازدید

رئیس سازمان صنعت معدن، معدن و تجارت استان مازندران گفت: با اخذ مجوزهای لازم پروژه ساخت و تولید خودرو با سوخت الکتریکی در استان مازندران اجرایی شد.

به گزارش خبرکاراپ، محمد محمدپور عمران اظهار کرد: این مجموعه با سرمایه گذاری بالغ بر هفت هزار میلیارد ریال در زمینی به مساحت 10 هکتار در غرب استان مازندران و با هدف ایجاد اشتغال 3500 نفر آغاز به کار خواهد کرد.

وی افزود: با کشورهای صاحب تکنولوژی این صنعت همچون سوئد، کانادا و چین تبادل فنی و علمی شده و زیر ساخت های موجود و مورد نیاز این صنعت در ایران شناسایی شده است.

محمدپور با اشاره به اینکه تولید خودروهای احتراق داخلی مشکلات گوناگونی از قبیل آلودگی هوا را به وجود آورده است، گفت: ساخت و تولید خودروها با سوخت تجدیدپذیر (الکتریکی) به یکی از برنامه های اصلی صنعت خودرو مخصوصاً در کشورهای پیشرفته اروپایی وآمریکایی بدل شده است.

وی در پایان یادآور شد: این پروژه به لحاظ حساسیت آن در بهینه سازی و حفظ محیط زیست یکی از نادر پروژه هایی است که امکان استفاده از تسهیلات بین المللی زیست محیطی را برای کشور فراهم ساخته و با توجه به نوین بودن این صنعت و دانش بنیان بودن آن امکان صادرات به کشورهای همسایه و منطقه را مهیا می کند.

امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان