صفحه اصلی » اخبار خودرو » ۵ وانتی که دیگر تولید نمی شوند
5 وانتی که دیگر تولید نمی شوند

۵ وانتی که دیگر تولید نمی شوند

با پیشرفت روز به روز تکنولوژی در دنیای خودرو همیشه خودرو هایی که از امکانات و مشخصات فنی خوبی برخوردار نیستند به پایین جدول ها کشیده می شوند و کارخانه هایی که خط تولید آن ها را دارند تصمیم به توقف تولید این محصولات می گیرند و یکی از مهم ترین عواملی که این اتفاق را منجر می شود سیستم عرضه و تقاضا می باشد و پایین آمدن تقاضای خریداران نسبت به خرید یک نوع خودرو کم کم آن خودرو از چرخه تولید خارج می شوند .متاسفانه خودرو های تولیدی در داخل اغلب از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند و خریداران تصمیم به خرید نمونه های خارجی محصولات را می گیرند و این قاعده از خودرو های وانت نیز مستثنی نیست و این خودرو ها نیز از چرخه تولید خارج می شوند. از ابتدای فروردین ماه سال 1396 برخی از خودرو های وانت از چرخه تولید خارج شده اند و خط تولید آن ها متوقف شده است که در ادامه می توانید با این وانت خودرو ها آشنا شوید.

وانت کارا یکی از وانت خودرو هایی می باشد که مدت زمان بسیاری است که در چرخه تولید و خرید و فروش بازار خودرو می باشد ولی متاسفانه یا خوشبختانه در فروردین ماه سال 1396 چرخه تولید و خط تولید این خودرو از یک دستگاه در فروردین ماه به صفر دستگاه رسیده است و این خودرو دیگر تولید و به بازار عرضه نمی شود.

وانت کارا

وانت درکا یکی دیگر از محصولاتی می باشد که خط تولید آن متوقف شده است و به دلیل نداشتن متقاضای با کاهش 100درصدی تقاضا خط تولید آن متوقف شده است و از 6 دستگاه در فروردین ماه به صفر دستگاه رسیده است که این امر باعث تعطیلی خط تولید این محصول شده است.

وانت درکا

وانت دیزل Z۲۸ND که یکی از محصولاتی بود که خط تولید فعالی را در اختیار داشت و در فروردین ماه از 465 دستگاه به صفر رسیده است و به دلیل نداشتن خریداران کافی خط تولید این خودرو نیز متوقف شده است و کارخانه سازنده این وانت خودرو اقدام به تعطیلی این بخش از تولیدات خود را کرده است.

وانت آریسان که یکی از محصولات نام آشنا در بازار های ایران می باشد و بعد از ورود آن به چرخه بازار خودرو ایران استقبال خوبی از آن به عمل آمد هم از فروردین ماه سال 1396 با کاهش 100درصدی مواجح شده است و تولید این خودرو در فروردین ماه از 128دستگاه به صفر رسیده است و خط تولید این محصول نیز مانند محصولات وانت دیگر متوقف شده است.

وانت آریسان

وانت تندر 90 که یکی از با کیفیت ترین وانت های تولیدی نیز نام گرفت بعد از عرضه به بازار نیز با توقف خط تولید مواجه شد و دیگر این محصول نیز از فروردین ماه تولید نمی شود و این محصول نیز مانند دیگر وانت خودرو های ذکر شده با کاهش 100درصدی مواجه شده و از 70دستگاه تولید در فروردین ماه به صفر رسیده است و خط تولید این خودرو نیز متوقف شده است.

وانت تندر

سایر عناوین این مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *