دوشنبه , 11 فروردین 1399

10 خودرو برتر سال 2017

10 خودرو برتر سال 2017

20 اردیبهشت 1396 اخبار خودرو 101144 بازدید
در سال 2017 خودرو های بسیار زیادی پا به بازار های جهان گذاشتند و توانستند هر کدام برای خود طرفداران بسیار زیادی جذب کنند ولی برخی از این محصولات از بقیه رقبا پیشی گرفتند و توانستند لقب شگفت انگیز را برای خود کسب کنند اگر قرار باشد لیستی از این خودرو ها ارائه شود شاید نام خیلی از محصولات در آن به چشم خورد. ولی در این لیست نیز برخی خودرو ها هستند که طراحی های منحصر به فرد و اطلاعات فنی فوق العاده آن ها را تواسنته آن ها را بالاتر از دیگر محصولات قرار دهد. سال 2017 برای دنیای خودرو سالی مثال زدنی نام گرفت و در آن محصولات بسیار خوبی به بازار های جهانی ارائه شد ما تصمیم دارین در ادامه فوق العاده ترین محصولاتی که در این سال تولید و به بازار ها عرضه شده است را به شما همراهان معرفی نماییم.   رتبه اول این لیست خودرو McLaren F1  ( مک لارن اف 1 ) می باشد که بعد از معرفی موفقت های چمگیری توانست برای خود کسب نماید.
McLaren_f1 McLaren_f1
رتبه دوم این لیست متعلق به خودروی اعجاب انگیز Bugatti Veyron ( بوگاتی ویرون ) می باشد که توانست سرعت 452 را برای خود ثبت نماید.
bugatti-veyron bugatti-veyron
رتبه سوم را خودرو Pagani Huayra BC ( پاگانی هوآیرا بی سی ) توانست کسب کند که با طراحی منحصر به فرد خود و قدرت فنی عالی توانست نام خود را در این لیست قرار دهد
Pagani-Huayra Pagani-Huayra
رتبه چهارم را خودرو Lamborghini Aventador ( لامبورگینی اونتادور ) توانست کسب کند که یکی از محصولات تاریخی این شرکت نیز نام گرفت.
Aventador Aventador
رتبه پنجم این لیست را محصول شرکت پورشه Porsche 918 Spyder ( پورشه 918 اسپایدر ) برای خود به ارمغان آورد و در این جایگاه قرار گرفت.
Porsche_918_Spyder Porsche_918_Spyder
رتبه ششم را خودرو کارخانه قدیمی فراری یعنی Ferrari La Ferrari  ( فراری لافراری ) برای خود کسب کرد و در این جایگاه توانست قرار گیرد.
Ferrari LaFerrari Ferrari LaFerrari
رتبه هفتم نیز از کارخانه مک لارن که محصولش در ابتدای لیست مشاهده می شود می باشد و محصولMcLaren P1 (مک لارن پی 1 ) تواسنت به نام خود ثبت کند.
McLaren_P1 McLaren_P1
رتبه هشتم را خودرو Koenigsegg Agera ( کوئینزگ آگرا ) کسب کرد که یکی از محصولات بی نام و نشان بود که توانست به خوبی بدرخشد.
Koenigsegg Agera Koenigsegg Agera
رتبه نهم را خودرو Bugatti Chiron  ( بوگاتی شیرون ) کسب کرد که دومین خودرو از کارخانه بوگاتی می باشد که در این لیست به چشم می خورد.
Bugatti Chiron Bugatti Chiron
رتبه دهم Aston Martin AM-RB 001  ( آستون مارتین ) می باشد که طراحی فوق العاده ای برای این خودرو کارخانه استون مارتین در نظر گرفته است.
Aston_Martin-AM-RB Aston_Martin-AM-RB
 
امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان